Çıkacak OyunlarOyun İncelemeleri

2020 Yılında Çıkacak Oyunlar

Önümüzde dopdolu ve birbirinden güzel oyunların yer aldığı bir sene var. 2020 yılında çıkacak oyunlar tüm oyuncuları doyum noktasına ulaştıracağından şüphemiz yok. 2020 yılında oyunların bir kısmı seri oyunu olup devamı niteliğindeki oyunlar çıkacakken bir diğer kısmı da ilk oyunlarıyla karşımızda yerini alacak. Macera severlerin, aksiyon severlerin ve hikaye oyunlarına büyük bağlılık duyanların isteklerinin son bulacağı bu senede gelin hangi oyunlar yer alacak inceleyelim.
İşte 2020 yılında çıkacak oyunlar;

2020 Yılında Çıkacak Oyunlar ve Detayları

CyberPunk 2077

Listemizin başında CyberPunk 2077 bulunuyor. Bu oyun ile ilgili yakın zamanda da inceleme yapmış bulunmaktayız. Çıkış tarihi 16 Nisan 2020 olan ve tüm oyun severlerin uzun bir süredir beklemede kaldığı, trailer niteliğindeki videolarla da bu bekleyişlerin geçmesini sağlamaktaydılar. Çıkış tarihi her geçen gün yaklaşan oyun CD Project Red yapımcılığını üstlenmekte. CD Project Red, diğer oyunlarında da kalitesini gösteren bir şirket olmuştur. Bu yüzden de bu oyundan şüpheniz olmasın. Oyun hakkında detaylar için “CyberPunk 2077 Geliyor” adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

CyberPunk

Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord oyununu beklediğimiz kadar başka bir oyunu beklemediğimizi söyleyebilirim. Evet, bu serüven tam 2012 senesine dayanır. 2012 yılından beri çıkacağı duyrulan ve bu duyuruların her sene tazelendiği birtakım sıkıntılar yaşayarak da kendi oyun motorlarıyla karşımıza çıkmak istediklerini belirten TaleWords kısa bir süre öncesinde kesin ve net bir tarih vermiş, oyuncuların heyecanını bir nebze de olsa gidermiştir. Erken erişim olarak karşımıza çıkacak strateji oyunu 2020 yılının Mart ayında Steam’de yerini alıyor. Oyunubul olarak Mount & Blade II: Bannerlord oyununun BETA sürecinde olduğumuzu ve bu BETA sürecinden de memnun olduğumuzu belirtmemiz gerekir. Gerek görüntü kalitesi gerek multiplayer seçeneğinden aldığımız verim gerçekten bizleri memnun etti. Türk oyunu olarak zirve yapan Mount and Blade‘i ve Mart ayını sabırsızlıkla beklemekteyiz.

bannerlord

Call Of Duty: Black Ops 5

Doyum noktasının olmadığı her sene bir yenisinin istendiği gerek hikayelerinin kalitesi gerek de oyundaki zombi modunun ilgi çekiciliği oyunu kendine bağlattırmaya yetiyor. Bunun yanında da Call of Duty‘nin multiplayerda oyunculara vermiş olduğu eğlence de oyunu çok daha farklı bir boyut kazanmasını sağlıyor. Call Of Duty: Black Ops 5 için tam tarih verilmemiş olsa da 2020 yılının son çeyreğinde çıkacağı netleşmiş gibi gözükmektedir.

Call Of Duty: Black Ops 5

Watch Dogs Legion

Mart ayını süsleyen ve daha da heyencalı olmasını sağlayan Watch Dogs Legion 2020 yılının Mart ayında oyuncularla buluşacak. Watch Dogs serisinin bir yenisi olan Legion yeni mekanikler, yeni görüntü kalitesi ve yeni özelliklerle her geçen gün gelişmeye ve yeni kitlelere hitap etmeye devam ediyor.

Watch Dogs Legion

Yakın zamanda paylaşımını yapacağımız 2. partla da 2020 yılına damga vuracak oyunları sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

3 Yorum

  1. Oldukça güzel oyunlara benziyor. Eski oyunlar bazen sarmıyor. Heyecanla yeni oyunlari bekliyor olacağım

  2. Mount Blade Bannerlord’u yıllardır bekliyoruz. Warband oynamaktan sıkıldık artık. Geçen yaz çıkacak dediler, halen beklemekteyiz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.