Çıkacak Oyunlar

Assassin’s Creed Valhalla Duyuruldu

Assassin Creed serisi oyuncular tarafından her zaman sevilmiş ve uzunca bir süre oynanmıştır. Son zamanlarda Assassin Creed yönetici ekibinin geliştiricilerinin yeni bir oyun üzerinde çalıştığı iddia edilmişti. Bu iddiadan kısa bir süre sonra Assassin’s Creed Valhalla duyuruldu.

Şu an için oyun hakkında pek bir bilgi mevcut değil. Ancak Ubisoft resmi Youtube kanalında yapılan bir yayında oyun oyunun grafikleri Adobe Photoshop üzerinden çizildi. Oyuncular grafikler karşısında gerçekten etkilendi ve yöneticilerin resmi hesaplarını binlerce soru ile bombardımana tuttu. Bu olayın ardından oyunun ilk tanıtım videosunun 30 Nisan Perşembe günü yayınlanacağı haberi verildi.

Güncelleme: Dün itibariyle yayınlanan tanıtım videosunun yanında birtakım bilgiler de su üstüne çıkmaya başladı. Ön siparişe açılan oyun hakkında işte bilinen tüm detaylar;

Oyun genel olarak efsanevi ırk olan Vikingler üzerinden işlenecek. Youtube de yapılan yayına göre oyuncular kafalarında bir harita belirledi. Oyunun 2 bölgede geçeceği tahmin ediliyor fakat tam detaylara inmek için şimdilik erken. Çizilen fotoğraftaki erkek karakterin Thor’dan esinlendiği ya da Thor olduğu düşünülüyor. Karakterin elinde Vikingler dönemine ait bir balta var ve uzunca da sakalları mevcut.

Assassin’s Creed Valhalla Fiyatı

Gerek Assassin’s Creed serisinin hikaye gidişatı gerek oyunun üst düzey görüntü kalitesi onu ister istemez yüksek fiyatlarda olmasına neden oluyor. Beklentilerin üstünde olan fiyatlar birçok oyuncuyu da üzecek gibi duruyor. Assassin’s Creed Valhalla, bu yılın sonlarında PS 4, PS 5, Xbox One, Xbox Series X, PC ve Stadia için çıkacak. Uplay’de ön siparişe açıldı.

Assassin’s Creed Standard Edition 269 TL ön sipariş fiyatı bulunuyor.
Assassin’s Creed Gold Edition 449 TL ön sipariş fiyatı bulunuyor.
Assassin’s Creed Gold Edition 495 TL ön sipariş fiyatı bulunuyor.

Assassin’s Creed Valhalla Ne Zaman Çıkacak?

Assassin’s Creed Valhalla duyuruldu çizilen fotoğraflar ve çok yakın bir zamanda resmi duyuruyla beraber gelen tanıtım videosu bize birtakım ipuçları veriyor. Bu ipuçları ile yapılan yorumlar kesin olmasa da tatmin edici düzeyde. Fotoğraflarda ve tanıtım videolarından yola çıkarak sol bölümde efsanevi Viking gemileri azgın sularda ilerliyor sağ tarafta ise dağ üzerine kurulmuş bir kalenin önünde askerler savaşıyor. Daha önce yapılan açıklamalara göre oyun farklı platformlarda oynanabilecek. Bu platformların; PS4, PS5, Xbox One, PC ve Xbox Series X olduğu tahmin ediliyor.

Assassin’s Creed serisi her zaman harika grafiklere sahipti ancak yeni gelen oyunda grafiklerde düzenlemelerin yapılacağını söyleniyor. Ayrıca oyun için büyük bir harita tasarlandığı, kuş bakışı görme yeteneğinin olduğu ve tek bir karakterin oynanabileceği de iddialar arasında.

Epic Games Assassin’s Creed Valhalla sistem gereksinimlerini duyurmamış olsa da yakın zamanda duyuracağını düşünüyoruz. Uplay ve Epic Games’in web sitelerinde göstermiş olduğu çıkış tarihi ise 31 Ara 2020’dir. 2020 senesinin son çeyreğinde çıkacak oyunlar arasında Assassin’s Creed’de yerini alıyor.

Assassin’s Creed Valhalla Türkçe Yama Olacak Mı ?

Bir diğer merak edilen konulardan biri de Assassin’s Creed Valhalla Türkçe yama içerip içermeyeceği konusu. Şimdilik net bir cevap alınmamış olsa da Assassin’s Creed oyunlarının çoğunda Türkçe çeviri ekipleri yer aldığından bu denli büyük ve güzel bir projede de Türkçe yama eksiksiz ve en hızlı bir şekilde oyunculara sunulabileceği kesin gözüyle bakılabilir.

Assassin’s Creed Valhalla Tanıtım Videosu

Diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz;

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.