Oyun Haberleri

Bannerlord Dosyalarında Büyük Harita Bulundu Söylentisi

30 Mart tarihinde erken erişime açılan ve o günden beri rekorlara imza atan başarılı Türk oyunu Mount and Blade 2 Bannerlord hakkında birtakım söylentiler bulunuyor. Bu söylenti Bannerlord oyun dosyalarında büyük harita bulundu şeklindeydi. Oyun dosyalarını inceleyen bazı oyuncular bu dosyalar arasında potansiyel ekstra içeriklerin yer aldığını gösteren bazı şeyler buldular. Buldukları içerik ise şuan da yayında olan haritanın çok küçük bir kısmından ibaret olduğu ve aslı bize sunulanın çok daha geniş bir harita olabileceği yönünde. Peki, bu söylenti nereden doğdu ve gerçeklik payı ne? Birçok sosyal medya uygulamalarının yanı sıra ülkemizde pek tercih edilmeyen fakat yabancı kişilerin sıklıkla kullandığı platform Reddit, bu söylentinin doğduğu yer olarak gösterilebilir.

Bannerlord oyun dosyalarında büyük harita bulundu

Bannerlord’a DLC mi Gelecek?

Bir reddit kullanıcısının yayınladığı harita oyunda görülmeyen alanları içermektedir. Görselde yer alan harita bir hayli büyük bu da kafalarda bir DLC olup olamayacağı sorularını getiriyor. Oyun hayranlarının bir diğer düşüncesi ise oyuna getirilmesi gereken ve geleceğine inandığı deniz savaşları. Haritada yer alan ve birbirinden uzak adalar, bölgeler deniz savaşlarına da olanak sunuyor. Fakat şöyle de düşünmek gerek bizlere sunulan harita düşünüldüğü kadar küçük değil. Üstelik belirtilen görseldeki harita şuankinin kat ve kat fazlası olması düşüncesi haritayı çok daha büyük bir arazi haline getiriyor. Bu da daha fazla sistem, daha fazla uğraşı beraberinde getirecektir. Peki sizin düşünceleriniz neler? Böyle bir söylentinin gerçeklik payı var mıdır? Varsa da bu şekilde bir DLC ile karşılaştığınızda düşünceleriniz neler olacak?

Bannerlord oyun dosyalarında büyük harita bulundu

Unutmayın Bannerlord oyun dosyalarında büyük harita bulundu haberi sadece söylentiden ibarettir. İlerki zamanlarda Bannerlord’a DLC gelecek olsa da bahsettiğimiz olay Reddit platformundan doğan bir söylentiden ibaret. Gerçeklik payı olmadığı gibi sadece bir düşünce. Bizlerde bu düşünceyi sizlerle paylaşıyoruz, yorumlarınızı eksik etmeyin.

Diğer Bannerlord içeriklerimiz;

Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.