Oyun Haberleri

Bannerlord Performans Arttıran 1.1.0 Beta Güncellemesi

Senelerdir beklenen ve çıktığı günden bu yana birçok güncelleme alan Mount & Blade II Bannerlord için performans artıracak güncelleme geldi. İşte Mount & Blade II: Bannerlord 1.1.0 beta güncellemesi hakkında tüm detaylar…

Geçtiğim günlerde piyasaya çıkan ve binlerce oyuncu ile buluşan Mount  Blade II: Bannerlord her geçen gün yeni güncellemeler alıyor. Bu güncellemeler ile oyun içindeki minik hatalar düzeltiliyor ve oyun çok daha zevkli bir hal alıyor. Geçtiğimiz günlerde Steam üzerinden Mount & Blade II için büyük bir güncelleme betası yayınlandı. Taleworlds Entertainment tarafından paylaşılan kısa bir açıklama ile, oyunun Alpha ve Beta olarak iki ayrı dala ayrıldığı açıklandı. Burada bazı testlerin sürdüğü ve birçok hatanın kısa sürede tespit edilmesi amaçlandığı söylendi

Mount & Blade II: Bannerlord Beta Güncellemesi

Yapılan açıklamaya göre oyunun beta testlerinin yapılması için seçilen kullanıcılar yeni güncellemeler ile gelen bilgileri en az 1 hafta erken öğrenebilecek. Bu süreçte güncelleme testleri açık bir şekilde yapılacak ve sık sık güncellemeler olacak.

İlk gelen büyük güncelleme ile oyunun performansının büyük oranda artırılması hedefleniyor. Güncelleme ile oyun içinde bulunan bazı çökmeler düzeltildi, oyunun RAM ve VRAM tüketimi büyük oranda azaltıldı. Oyun içindeki kullanıcı arayüzü düzenlendi, savaş yapay zekasında bazı değişiklikler yapıldı ve yeni görseller eklendi. Taleworlds bu beta sunucusu ile Mount & Blade II: Bannerlord için getirilecek güncellemeleri denetlemek istediklerini açıkladı.

Beta sürecinde sorunların ve hataların tespit edilip kısa sürede düzeltilmesi amaçlandı. Hedefleri arasında her hafta yeni bir beta güncellemesi getirmek olduğu da belirtildi.

Mount & Blade II: Bannerlord beta güncellemesi

Mount & Blade II: Bannerlord 1.1.0 Beta Güncellemesi Nasıl Aktif Hale Getirilir?

Performans, ışıklandırma ve daha birçok kısımda değişikliğe giderek oyuncuların isteklerini bir bir yapan Talewords geçtiğimiz gün performans arttıran güncellemesinin betasını yayınladı. Birçok oyuncu bu güncellemeyi nasıl yapacağı hakkında bir fikri yok. Güncelleme beta sürecinden çıkana kadar beklemek istemeyen oyuncular Steam kütüphane arayüzüne gelerek Bannerlord oyununa sağ tık yapmalılar. Buradan özellikler sekmesine giderek beta sekmesinden de beta sürecine katılmaları, güncellemeyi de (1.1.0) indirmeleri gerekmektedir.

Mount & Blade II: Bannerlord güncellemesi Daha Çok Performansa Odaklanıyor

Mount & Blade II: Bannerlord oynanabilir hale geldikten kısa bir süre sonra küçük çaplı birçok güncelleme aldı. Ancak son gelen güncelleme ile oyun içi performans çok fazla artırıldı. Oyun içindeki takılmalar, çökmeler ve donmalar büyük oranda düzeltildi. Bunun yanında oyunun ses sisteminde büyük değişikler yapıldı ve çoklu çekirdek performansında büyük oranda ilerleme ve başarı kaydedildi.

Son olarak gelen güncellemelerin detaylarına bu adresten ulaşabilirsiniz.

Diğer içeriklerimiz için;

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.