Oyunu Bul

Birbirinden Güzel Onlarca Hediye Dağıtıyoruz (Sonuçlandı)

Sizlerle geçen ve markalaşma, adımızı duyurma sürecinde de emin adımlarla ilerlediğimiz koskoca 8 ayda çok güzel yorumlar, dönüşler aldık. İlgilenmeyi asla bırakmadığımız bu güzel projemiz OyunuBul’da her geçen gün çok daha büyük bir kitleye ev sahipliği yapıyoruz. Bu süre zarfında bizlerle olduğunuz ve olmaya devam ettiğiniz için teşekkür ediyor, çekiliş ile de bu birlikteliği kutluyoruz. Oyun haberlerinden, inceleme yazılarına, konsol haberlerinden, ücretsiz ya da indirime giren oyunlar ile alakalı çok daha fazla içeriklerimiz ile durdurak bilmiyoruz. İletişim sayfamızı kullanarak istediğiniz konularda bizlere danışabilir, kategori ya da konu önermeleriniz ile de bizleri mutlu edebilirsiniz.

Çekilişimiz açıklanmış ve mail adreslerine keyler gönderilmiştir. İşte kazananlar:

Bannerlord Key:
Emir Çetin

Gold Key:
Yasin Mustafa Özdemir
Yasin Özver
Hüsnü Şen
Bahadır
İbrahim

Normal Key:
Enes Cantürk
Kemal Bolat
Abbas KORKMAZ
Selman
Yunus Emre ÖZDEMİR
Oğuz Bostancıoğlu
abdullah Akgül
Faruk Acar
Burak Kayhan Aygün
Halil İbrahim Taşyürek

Gelelim çekilişimiz de hangi oyunların ve sürpriz hediyelerin bulunduğuna. Toplamda 16 hediyenin içerisinde;

Çekilişte Neler Var?

  • 1 kişiye Mount and Blade II: Bannerlord Steam Key
  • 5 Kişiye Gold Random Key
  • 10 Kişiye Normal Random Key
OyunuBul Çekiliş

Çekilişe Nasıl Katılacağız?

Çekilişe katılmak için sizlerden istediğimiz birtakım görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu görevler basit olduğu kadar zamanınızı da almayan işlemlerdir. Peki, neler yapmalısınız?

Çekiliş 10 Mayıs 2020 tarihinde açıklanacak ve yorumda bulundukları maillerden iletişime geçeceğiz. O yüzden sitemizde yorum atarken kullandığınız mailleri lütfen kontrol ediniz. 2 gün içerisinde dönüş alamazsak diğer talihliye devredilecektir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

38 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.