Brawl Stars Mobil Oyunu

Brawl Stars Mobil Oyunu

Brawl Stars mobil video oyunu Google Play ve App Store dahil olmak üzere tüm mağazalarda uzun zamandır trend kategorilerinde yer edindiğini söyleyebiliriz. Bu mobil oyununu duymamış bile olsanız Clash of Clans, Clash Royale, Hay Day gibi çıktığı zaman en iyi oyunlarda yer edinen ve hala da konumunu koruyan oyun yapımcısı tarafından yapılmıştır. Supercell yapımı ile karşımıza çıkan oyun bir aksiyon oyunudur. Çizgi karakterlerle beraber aksiyonu en iyi şekilde oyuncuya aşılayan oyunda eğlencenin kapısını aralayacaksınız. Brawl Stars mobil oyunu 100 milyondan fazla indirmeye sahip. Bu da oyunun ister istemez kalitesini göstermektedir.

Brawl Stars Oyunu Hakkında Detaylar

Brawl Stars, online bir oyun olup arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilme imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda Supercell oyun yapımcısının yapmış olduğu karakterlerin tatlılığı ve bu karakterler için de yapmış oldukları videolarla oyunculara kendilerini daha da sevdirmeyi başarıyor. Oyuncuların istekleri de göz önünde bulundurularak sık sık güncellemelere yer verilmektedir. Bu güncellemeler de yeni oyun modları ve etkinlikler bulunduğu gibi yeni oyun karakterleri de bulunabiliyor. 3’e 3 savaşlar, battle royale ve günden güne yeni gelen oyun modlarıyla farklı oyun tarzlarına tanıklık edebileceğiniz oyun her geçen gün popülerliğini daha da arttırmaya devam ediyor. Bu oyun modlarının yanında oyunda bulunan karakterlerin her biri özel yeteneklere sahiptir. Bu özel yetenekler farklılık gösterebileceği gibi arkadaşlarınızla güzel combolara denk gelebilirsiniz. Arayüzünün basitliğiyle beraber oyun oynama zorluğu da bulunmamaktadır. Bu yüzden kolayca oyuna alışabilir ve karakterlerinizi seviye atlatarak oyunda daha iyi yerlere gelebilirsiniz. Evet, oyunda karakterlerde seviye atlama özelliği bulunmaktadır. Oyun oynadıkça karakterleriniz seviye kazanabilir. Böylece favori karakterinizde can artışı, hasar artışı gibi etkilere neden olabilirsiniz.
Andorid Market ve App Store‘da yer alan oyunu aşağıda verdiğimiz linklerden indirmeye başlayabilirsiniz.

Brawl Stars Apk İndir

Eğer Android kullanıcısıysanız Brawl Stars mobil video oyununu Google Play Store‘dan kolayca indirebilir ya da daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Apple kullanıcıları için de App Store Mağazasına giderek detaylı bilgi ya da indirme linkini bulabilirsiniz.