Call of Duty Warzone ve 4 Yeni Oyun Modu

Call of Duty Warzone

İlk çıktığı zaman oldukça güzel bir şekilde patlayan Call of Duty: Warzone’nin. Sunucularında bazen küçük gecikmeler olmaya devam etse de oyun şu an güzel bir şekilde ilerliyor. Call of Duty Warzone yaklaşık 14 GB olan ilk güncellemesini yaptı. Warzone ilerleyen günlerde yeni güncellemesi ile 4 adet oyun modunu da oyuna ekleyeceğini duyurdu. Duyuruda oyuna ikili, dörtlü, gerçekçi ve çok zor adında modlar eklenecek. Duyurunun ilerleyen bölümünde ise oyuncuların bu modları çok fazla beğeneceği belirtilmiş. 

Oyuna gelen yeni güncelleme sayesinde oyuna yeni 4 adet silah eklendi. Bu silahlardan 2 tanesi sniper. Silahlar şu şekilde EBR-14, 725 Shotgun, MK2 ve 50 GS bu silahları oyun içerisinden haritada rastgele bir şekilde bulabiliyorsunuz. Yani silahlar drop içerisinden çıkmıyor. 

Ayrıca bu modlar arasında oyuna bir de sniper oyun modu ekleneceğini belirten Altchar, bu modun içerisinde oyuncuların sadece sniper tüfekleri ile hayatta kalmaya çalışacaklarını belirtti. Ayrıca oyuna yeni gelecek olan bir çalma listesi de bu duyurunun içerisindeydi. Bu yeni eklenecek çalma listesi ile oyuncular düşmanlar ile savaş yaparken bir yandan da oyunda hiç duymadıkları farklı sesler ile karşılaşacaklar. 

Şimdi ise oyuna yeni gelecek oyun modları hakkında biraz bilgi edinelim.

Call of Duty Warzone

Battle Royale Duos

Bu oyun modunda arkadaşınız ile silahlarınızı kuşanacak ve diğer rakipler ile kıyasıya mücadele edeceksiniz. Oyun sonunda kalan tek takım oyunu kazanır unutmayın, bu yüzden oldukça sinsi ve bir o kadarda sessiz olmalısınız. 

Battle Royale Quads

Bu oyun modunda ise 3 adet arkadaşınız ile oyunu gerçekten, bir savaşa girmişsiniz ve arkadaşlarınız ile kıyasıya savaşıyormuş gibi hissedeceksiniz. Bu mod sayesinde ekip ruhunu doyasıya yaşayacaksınız. Unutmayın bu oyunda da sona kalan takım kazanır. Oyunu oynarken sessiz ve takım içinde sohbet etmeyi unutmayın. Arkadaşlarınızı korumak için elinizden geleni yapacağını biliyoruz. 

Battle Royale High Action

Bu moda şu an oyunda gördüğüm en zor modlardan birisi diyebilirim. Bu oyun modunu oynarken de oldukça hızlı bir şekilde hareket etmelisiniz. Çünkü gaz harita boyunca çok hızlı bir şekilde ilerleyecek. Bu yüzden hem hızlı olmalısınız hem de dikkatli olmalısınız, çünkü siz alana koşarken düşmanlarınızın sizi arkadan vurması da oldukça basit olacaktır.

Battle Royale One Shot

Bu mod içinde ise rakipleriniz sadece kafasından mermi yiyerek ölebilir. Yani bu mod da işiniz oldukça zor. Bu yüzden rakiplerinizi öldürmek için kafasından vurmanız gerekiyor. Ayrıca bu oyun modun da ekipman kutusu çağırmanız da yasak. 

İşte oyuna eklenecek olan bu modlar sayesinde arkadaşlarınız ile takım halinde savaşmanın keyfine varacaksınız. Ve ayrıca oyunu arkadaşlarınız ile oynarken çok fazla keyif alacaksınız. Oyunun yeni güncellemesi hakkında çok fazla olumlu dönüş alan firma, yeni güncellemeyi de çok fazla geciktirmeme konusunda kararlı gibi görünüyor. 

Call of Duty Warzone hakkında daha fazla bilgi yakında sizlerle…