Çıkacak Oyunlar

Crysis Remastered Resmi Olarak Duyuruldu

Crysis Remastered resmi olarak duyuruldu ve yakında bizlerle olacak. Beklediğimiz haber geldi.

Uzunca bir süredir sessizliğini sürdüren Crysis oyun serisi hakkında geçtiğimiz günlerde birkaç haber ortaya çıkmıştı. Bu haberler oyunun resmi internet sitesinin çerez poliçesi sonucu ortaya çıktı. İşte kısa süre önce edinilen bu bilgiler de haberin doğruluğunu biraz daha artırdı. Durumu fark eden site yöneticileri olaya el attı ancak herkes durumun farkına vardı. İşte bu sürecin ardından oyunu geliştiren firma tarafından Crysis Remastered resmi olarak duyuruldu ve yakında bizlerle olacak.

Crysis’in eski oyun serilerinde kullanılan harika görsel efektler bu oyunda da kullanılacak. Crysis geliştiricileri yeni oyunda da CryEngine’in ışın izleme teknolojisini kullanmayı planlıyor. Bu hamle ile de oyun eski grafiklerinin ve gerçekliğinin etkisi çok daha artacak. İşte oyunda kullanılacak ışın izleme teknolojisi kafalarda bazı sorulara yer açtı. Çünkü ışın izleme teknolojisi PS4, Nintendo Switch ve Xbox Series X’te de kullanılan bir özellik. Yani oyun bilgisayar ortamının dışında Ps4 Nintendo Switch ve Xbox’ta da oynanabilir olacak.

Crysis Remastered’da Neler Olacak?

Crysis serisi her zaman harika efektleri ve gerçekçilik unsurlarıyla ön plana çıkmıştı. İşte bu etkileri biraz daha ileriye taşımak isteyen oyun geliştiricileri yeni düzenlemeleri açıkladı. Crysis Remastered hazırlanan düzenlemelerin bazıları şu şekilde;

  • Yüksek kalitede dokular ve Harika görsel efektler
  • SSDO ve SVOGI
  • Oyun içi yeni ışıklandırma ayarları
  • Oyun içi parçacık ve görsel ayarları
  • Hareket bulanıklığı ve netliği

Ve bunun gibi birçok özellik daha Crysis Remastered ile gelecek.

Crysis serisi her zaman oyun dünyasında büyük yer edinmeyi başardı. Yeni gelecek oyunun da büyük etki uyandıracağı gözler önünde. Ancak oyunu ne zaman oynayacağımız konusunda bazı kafa karışıklıkları var. İnternet ortamında bazı haber siteleri çıkış tarihi hakkında bilgi verse de oyunu geliştiren firma tam ve kesin bir tarih veremedi.

Diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz;

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.