CS GO Ping Düşürme

CS GO Ping Düşürme

Counter Strike Global Offensive, en sevilen ve en çok oyuncuya sahip oyunların başında gelmektedir. Fakat kimi zaman çoğu online oyunlarda olduğu gibi internet yavaşlığından yani ping problemlerinden yakınabiliyoruz. Peki CS GO ping düşürme işlemi gerçekten var mı? Varsa bu işlemden nasıl yararlanacağız?

CS GO Ping Düşürme

CS GO Ping Düşürme Kodları

Aşağıda yer alan kodlar yardımıyla CS GO’da bir nebze ping düşürebilecek, oyunun tadını eskisinden çok daha iyi alabileceğiz. Bu kodların nereye yazılacağı hakkında bir fikri olmayanlar içinse belirtmeliyiz ki oyun ayarlarından konsol aktif hale getirilmelidir. Konsol hali hazırda aktif ise (varsayılan tuş: “) yardımıyla konsolu açarak belirttiğimiz kodları teker teker girip sonrasında değişimin farkına varabiliriz.

rate 128000
cl_cmdrate 128
cl_updaterate 128
cl_interp 0.031
cl_interp_ratio 1

Kodları girmenizin ardından ping durumunuzda azalma görebilir, oyunlarda daha akıcılık kazanarak daha iyi bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz.Unutmayın bu kodların yanında arkada bilgisayarınız indirme yapıyorsa bu kodların bir işlevi olamayacaktır. Windows update ve Torrent programları gibi üçüncü taraf programlarının açık olmamasına ve indirme yapmadığına dikkat etmelisiniz. Herhangi bir indirme gerçekleşmediği halde bu kodlar işinizi görecektir.