Cyberpunk 2077 Geliyor

86.7% Ortalama Puan

Cyberpunk 2077

Oyun her geçen gün eklenen yeni tanıtım videolarıyla ilgileri üstüne çekmeyi başarmış. Bu yüzden de videolarından yola çıkarak güzel bir puan kazanabilir. Ayrıca görüntü kalitesinden de bahsedecek olursak eğer Projekt Red her zaman olduğu gibi üst düzey bir kaliteyle karşımıza çıkacak gibi duruyor.

Görüntü Kalitesi
%90
Video Etkileyiciliği
%85
Hikaye Çekimi
%85

Cyberpunk 2077 geliyor. Çok yakın zamanda oyun severlerin görüp görebileceği en karışık görev sistemine sahip oyun olarak karşımıza çıkacak. Oyun karakterinin ünlü bir kişiden alınmış olması da oyunun bir diğer güzel ve farklı yönlerini göstermektedir.

Cyberpunk 2077’nin Hikayesi Nasıl Olacak?

Yakın bir zamanda gerçekleştirilen etkinlikte (E3 2019 etkinliği) Cyberpunk 2077 hakkında birtakım bilgiler elde edildiğini belirtebiliriz. Ön siparişe açılmasıyla beraber oyuncuları daha da meraklandıran bu oyunun hikayesi ve görevleri birçok oyuna göre farkını ortaya koymaktadır. İlk olarak bilinmelidir ki The Walking Dead, Witcher tarzı oyunlarda yer alan seçim şansı bu oyunda da bulunmaktadır. Bu interaktif oyunların günümüzde artmasına birçok oyuncunun olumlu yaklaşmasıyla birlikte bizler de güzel bir etmen olarak niteleyebiliriz. CD Projekt Red aynı zamanda oyunun demosunda karakter yaratarak giriş yapılabileceğinin olanağını da göstermiş oldu. Hikaye ve görevin zorluğunun yanında bu zorluğu biraz da sizlerin seçimleri etkileyecektir.

Cyberpunk 2077 Geliyor

Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi Ne?

Herkesin aklında bulundurduğu o soru ise Cyberpunk 2077 çıkış tarihi ne? olduğudur.
16 Nisan 2020 tarihinde çıkış yapacak oyun şimdiden Steam, Xbox ve Playstation marketlerinde yerini almış durumda. Pre-purchase yani ön satışın bulunduğu Cyberpunk 2077 Steam marketlerinde 249 Türk Lirası ile satışa sunulmaktadır.

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Bir diğer merak edilen konulardan biri de o güzel görüntü kalitesinin altında yatan, oyunların olmazsa olmazı sistem gereksinimleridir. Oyunun sistem gereksinimleri resmi bir kesinlik kazanmasa da internet ortamında hakim bir bilgi mevcuttur. Bu sistem gereksiniminde karşımıza bir hayli yüksek değerler çıkıyor. Gelin hep beraber Cyberpunk 2077 sistem gereksinimlerini inceleyelim.

İşlemci: 8. Nesil Intel i7 8700K / 3.7 GHz
RAM: 16 GB
Ekran kartı: GTX 1080 Ti
Ekran kartı belleği: 4 GB VRAM
İşletim sistemi: Windows 10 64-bit
Boş alan gereksinimi : 100 GB üstü
Belirttiğimiz gibi kesinlik kazanmayan bu sistem gereksinimleri daha da yüksek değerlerde ya da biraz da olsa daha alt versiyonlarla karşımıza çıkabilir.

Son olarak da sizlerle Türkçe Altyazılı bir tanıtım videosu ile bu yazımızı da sonlandırıyoruz. Bu gibi oyunlara her geçen gün bir yenisine yer vermekteyiz. Bizlerle olmaya devam edin, oyunbul ekibi.

Oyunun Steam Sayfası