Doom Eternal Hikaye Fragmanı

Doom Eternal çıkış tarihi

Doom Eternal çıkış tarihi günden güne yaklaşıyor ve oyuncular merakla o günü bekliyor. Id Software firmasının da yakın zamanda yayınlamış olduğu ikinci bir fragman oyuncuların merakının artmasında önemli bir etmen haline geldi. İkinci fragman aynı zamanda Doom’un hikaye fragmanı olarak da geçmektedir.

Tabii ki, fragmanın büyük çoğunluğun cehennemde geçmesi ve Slayer’ın tam anlamıyla zorlu rakiplerle karşılaşması daha heyecanlı anlar yaşatacak gibi gözüküyor. Doom Eternal geliştirme ekibi oyun üzerinde sarf ettiği büyük emeklerinin yanı sıra yapmış oldukları fragmanda da kaliteli bir çalışmaya imza attıklarına tanık oluyoruz. Hikayede bulunan bu süreçte kabus canavarları etrafında zaman geçirecek zorlu bosslarla hikayenin nasıl hızlı geçtiğini fark edemeyeceksiniz. Aynı zamanda diğer bir sevindirici haber ise çok oyunculu modunun lansmandan bir süre sonra eklenmesi, oyuncularla buluşması planlanıyor.

Doom Eternal çıkış tarihi

Doom Eternal Satın Al

Doom oyunu severler için çıkış tarihi ne kadar yakın da olsa isteyen oyuncular pre-purchase yani ön sipariş verebilecekler. Steam mağazasında 2 farklı fiyatlandırma bulunuyor. İlki oyunun normal sürümü iken diğer sürümü ise biraz daha pahalı olarak karşımıza çıkıyor.

Doom Eternal normal sürümünün fiyatı: 349,00 TL
Doom Eternal deluxe sürümünün fiyatı: 449,00 TL

Doom Eternal Çıkış Tarihi

Fragmandan duyacağınız seslerin etkileyiciliği adeta sizleri oyuna çekiyor ve biran önce oyunun çıkmasını beklemenize, sabırsızlanmanıza yol açıyor. Peki, tüm bunların yanı sıra Doom Eternal çıkış tarihi nedir? Doom Eternal ne zaman çıkacak? Soruları oyuncuların en fazla ilgilendiği kısım oluyor. Şuanda ön siparişlerde bulunarak Steam platformundan satın alabileceğiniz Doom Eternal için 20 Mart 2020 tarihi verilmektedir. Bu da demek oluyor ki çok kısa bir süre içerisinde oyun oynanabilir olacak.

Doom Eternal’ın Nintendo Switch sürümü PC, PS4 ve Xbox One’dan sonra oyuncularla olacak. Geleceğin sıklıkla kullanılacağı teknoloji olan Stadia içinse Google Stadia sürümü de planlanmaktadır. Tüm bunların yanı sıra farklı platformlardan yaşayacağınız farklı tatlar ile Doom oyununun özel atmosferinde kaybolmaya, hikayenin içine dahil olmaya ne dersin? Diğer yazılarımızı da okumayı unutma. Her geçen gün farklı oyunlarla, farklı haberle sizlerleyiz.