Dota Underlords Mobil Platformlarda Yerini Alacak

Dota Underlords mobil

Valve üretiminde mükemmel bir oyun. Dota 2 evreninden esinlenerek geliştirilen otomatik satranç oyunu olan Dota Underlords geçtiğimiz yıl yayınlamıştı. Ekip bu harika oyun için geliştirmelerine, güncellemelerine tam gaz devam etti. Oyun içi mekanikleri, oyun içi deneyimi her geçen gün daha iyi hale getiren Valve, Android ve İos sürümleri için çalışmaya devam ediyor. Dota Underlords mobil platformlarda yerini alacak ve bunun için oyuncuların uzun bir süre boyunca beklemesine gerek yok. Şu an halen Beta sürecinde olan bu harika oyun geçtiğimiz ay yapılan açıklamaya göre son büyük güncellemesini almış bulunuyor. Yepyeni bir deneyim, yepyeni bir arayüz bu açıdan bizleri bekliyor olacak.

Dota Underlords Android ve İOS Üzerinden Oynanabilecek

Valve, Dota Underlords mobil platformlarda yerini alacak duyurusunun ardından son büyük güncellemesini yaptı. Lansman tarihi hakkında detayları paylaşan Valve ekibi, oyuncuların lansman ile birlikte daha fazla özellik, kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri ile karşılaşacaklarını bildirdi. 25 Şubat 2020 tarihi ile birlikte oyun Google Play Store ve App Store özelinde yerini alacak. Tüm bunlar gerçekleştikten sonra son büyük güncelleme Steam üzerinden PC platformu için yapılacak gibi gözüküyor. Oyuncular bu yeni deneyimi çok sevmiş gibi gözüküyor, büyük bir beklenti bulunuyor. Ödüller ve diğer detaylar hakkında herhangi bir haber yok. Kısa bir süre içinde 1. Sezonun başlayacağı kesin gözüyle bakılıyor.

Dota Underlords Yeni Sezonu Sizi Bekliyor

Tam sürümün yayına alınmasıyla birlikte, yapılan son güncellemelerin ardından oyun tam olarak oturacak. Dört farklı zorluk seviyesi, dünyanın dört bir yanından çeşitli oyuncular ile anlık olarak rekabet etme şansı. Daha birçok farklı mücadele seçeneği Dota Underlords ile mümkün oluyor. Benzersiz kahramanlar, benzersiz özellikler, modern satranç tahtası üzerinden ilerleyen zorlu bir mücadele. Karakterlerinize seviye atlatma, güç kazandırma, özel itemler ile oyunu değiştirme şansı. Rakipleri karşısında nasıl bir strateji izlediğini, sunulan yeni güncelleme ile birlikte çok daha rahat bir şekilde göreceğiz. Bizleri bekleyen yeni bir dünya var. Diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz: