Düşük Sistem Gereksinimi İsteyen Oyunlar 2019

mm oyunubul

Her geçen gün sitemizde bulundurduğumuz çeşit çeşit yazılarla beraber farklı kategorilerde yazılarda yerini alıyor. Birçok oyuncunun merakla takip ettiği konulardan olan düşük sistem gereksinimine sahip oyunlar, her zaman ilgi odağı olmuştur. Oyuncuların iyi bilgisayarlara sahip olmamasından kaynaklı kimi zaman bu oyunlar tercih sebebi olmaktadır. Fakat bilinmelidir ki oyunun kalitesini sistem gereksinimleri belirlemez. Günümüzde sistem gereksinimleri, görüntü kalitesinden daha çok; oyun hikayeleri odak noktası olmuş ve ilgi görmeye de devam etmektedir. Düşük sistem gereksinimi isteyen oyunlar 2019 başlığı altında sizler için bir liste hazırlıyoruz. Oyunbul ekibi olarak da özgünlükle beraber, farkını yaratacak oyunlara bu listede yer veriyoruz.

1. Left 4 Dead 2 (L4D2)

Düşük Sistem Gereksinimi İsteyen Oyunlar 2019

Listenin ilk sırasında yer alan oyunumuz Left 4 Dead 2 oluyor. Diğer oyunlara nazaran daha iyi görüntü kalitesine sahip olduğu gibi çıkış tarihi diğer oyunlara göre de daha eskidir. Eski çıkış tarihiyle beraber oyuncu kitlesinin bir türlü bırakamadığı FPS oyunu zombilerle beraber korku dolu zamanlara olanak sunuyor. Bilgisayarınıza güvenmiyor ve her oyunu kaldırmadığına inanıyorsanız bir de Left 4 Dead 2 oyununun düşük sistem gereksinimlerine göz atın derim.
Left 4 Dead 2 Steam Sayfası

2. Cuphead

Sistem gereksinimi istemeyen bir diğer oyunumuz Cuphead eski çizgi dizi karakterinden yararlanılmıştır. Sistem gereksinimi bir hayli düşük olduğu gibi yeni çıkan oyunlarda yerini almıştır. Heyecanlı ve bir o kadar tatlı görüntü kalitesiyle çizgi dizilerin özlemini gideriyor.
Cuphead Steam Sayfası

Düşük Sistem Gereksinimi İsteyen Oyunlar 2019

3. Papers Please

Papers Please çok basit bir oyun gibi gözükse de her geçen zaman daha da zorlaşmaya ve daha karışık bir hal almaya devam eden bir oyun. Oyunda görev aldığımız gişede, işimizi en doğru şekilde yaparak işin devamlılığını sağlıyoruz. Pasaportlarla geçireceğiniz zamanda eğlenecek ve heyecanlı dakikalar geçirebileceksiniz. Papers Please oyunu Steam platformunda yer aldığı gibi indirimsiz fiyatı 18 TL’dir.
Papers Please Steam Sayfası

Düşük Sistem Gereksinimi İsteyen Oyunlar 2019

4. This War of Mine

Düşük Sistem Gereksinimi İsteyen Oyunlar 2019

This war of mine diğer oyunlara nazaran daha farklı konuya sahip, Dünya’nın kötü bir zamanında gerçekleşebilecek olaylara değinen bir oyundur. Yapacağınız hareketler, karakterleri baştan sona etkilemesi gibi durumlar oyunu çok daha heyecanlı ve zor bir hale getiriyor. Birçok oyun severin uzun zamandır farklı farklı DLC’leri ile oynayarak hasret giderdiği bu oyun Steam platformunda yer almaktadır. İndirimsiz fiyatıyla 31 TL olan ve parasını sonuna kadar hak eden oyun bir hayatta kalma türüne sahiptir.
Oyunun Steam’de yer aldığı sayfaya gitmek için TIKLAYINIZ.

5. Hearthstone

Hearthstone uzun zaman önce çıkmış bir kart oyunudur. Bu kart oyununda yapacağınız strateji ile gaza gelmeniz, oyunun heyecanına kapılmanız an meselesidir. Ücretsiz bir şekilde ister bilgisayarınızda ister telefonunuzda oynayabilme imkanı sunan oyun, kart oyunu ve masa oyunu severler için gayet ideal fazla sistem istemeyen oyunlardandır.
Hearthstone hakkında daha detaylı bilgiye kendi sitelerine giderek alabilirsiniz.
Kendi web siteleri için TIKLAYINIZ.

Düşük Sistem Gereksinimi İsteyen Oyunlar 2019

Düşük Sistem Gereksinimi İsteyen Oyunlar 2019” yazımızda siz oyun severlerin hoşuna gideceğini düşündüğümüz aynı zamanda birçok bilgisayarın kaldırabileceği oyunlarla da bir liste düzenledik. Size de listenin tadını çıkarmak kalıyor.


4 yorum

 1. oyunubul
  enesulusoylar 15 Eylül, 2019 Cevapla

  Yazıda hatalar ve imla yanlışları var. Düzeltilmesi gerek 🙂

   mm
   oyunubul 16 Eylül, 2019 Cevapla

   İncelenip gerekli düzenlemeler yapılacaktır teşekkürler 🙂

 2. oyunubul
  Tolga Doğan 20 Eylül, 2019 Cevapla

  Düşük sistemi olanlar için güzel bir öneri ve yazı olmuş, elinize saglık.

Yorum yazın

BENZER YAZILAR