EA Games Oyunları Artık Tekrardan Steam Marketlerinde

EA Games ve Steam

İki büyük platform tekrardan bir araya geliyor ve birlikteliği ile de tüm oyun severleri mutlu etmeyi başarıyor. Bildiğiniz gibi EA bir oyun yapımcı şirketi olduğu gibi bu oyunları da Origin bünyesinde satışını yapmaktaydı. Ücret bakımından bir hayli pahalı olan bu oyunlar bir süre önce Steam marketlerinden ayrılıp sadece Origin marketlerinde yer almaktaydı. Şimdi de EA Games oyunları tekrardan Steam marketlerinde yerini alıyor. Birçok oyuncuyu fazlasıyla sevindirecek bu haber son birkaç gündür gündemde kalmaya da devam ediyor. Fiyat konusunda herhangi bir farklılığın olup olmayacağı konusunda da kesin bilgiler bulunmamaktadır.

EA Games Oyunları Tekrardan Steam Marketlerinde

EA Games Oyunlarını Steam’de Göreceğiz

Steam platformu genel olarak daha çok tercih edilmektedir. Bu yüzden de EA oyunlarını tek bir platformda bulmak her oyuncunun isteğini karşılayacaktır.

  • The Sims 4
  • Unravel 2
  • Apex Legends
  • FIFA 20
  • Battlefield 5
  • Star Wars Jedi: Fallen Order

Tüm bunlar ve çok daha fazlasının üretimini yapan EA Games oyunları tekrardan Steam marketlerinde yerini almak üzere. En merak edilen konuda fiyat konusu olacağı şüphesizdir. Originde karşılaştığımız o fahiş fiyatlar devam edecek mi yoksa Steam’de diğer oyunlardaki gibi uygun fiyatlarla mı karşılaşacağız? Bu sorunun cevabını vermek en azından şuanda vermek pek mümkün görünmüyor. Bu yüzden tek yapacağımız beklemek olacaktır. EA Games’in Steam’de tekrardan yer almasıyla eski, yüksek fiyatlarından kurtularak daha uygun fiyatlarla karşımıza çıkması düşünülmesi gereken bir ihtimaldir.