Ekim Ayında Gelecek Oyunlar 2019

Orta Seviye Sistem Gereksinimleri

Bu ay birbirinden güzel 10 oyun bizleri beklemekte. Ekim Ayında Gelecek Oyunlar 2019 listemizde bu 10 oyuna yer verdik. Oyunların çıktığı en yoğun dönemlerden biri olan Ekim ayında geçtiğimiz aya göre daha aksiyon dolu bir sürece şahitlik edeceğiz. Geçtiğimiz Eylül ayı genel olarak spor oyunlarını beraberinde getiren bir aydı. Bu ay ise Call of Duty, John Wick ve Ghost Recon gibi önemli oyunlar bizleri karşılayacak.

Destiny 2: Shadowkeep

Destiny 2: Shadowkeep

1 Ekim’de çıkacak oyun PC, PS4, Xbox One platformlarında yerini alacak. Oyun, iki yıldır Battle.net üzerinden oynanabilen Destiny 2’nin geliştirilmiş ve Shadowkepp genişleme paketi ile birleştirilmiş sürümü olarak karşımızda.

Sevilen oyun Last of Us’ın Part 2’si geliyor. Yeni hikayesiyle oyun dünyasında farkını yaratmaya gelen oyun çok yakında sizlerle. Bu sırada sizler için yayınlamış olduğumuz inceleme yazısına göz atabilirsiniz.

Ghostbusters: The Video Game Remastered

4 Ekim’de raflarda yerini alacak oyun 10 sene önce çıkan Ghostbusters: The Video Game oyunun remastered versiyonu. Hayalet Avcıları filminden esinlenerek geliştirilmiş oyunun hikayesi New York’ta geçiyor. Oyun PC, PS4, Xbox One, Switch platformlarında erişebilir olacak.

Oyun Dünyası

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

4 Ekim’de çıkan bir başka oyun ise ünlü Ghost Recon serisinin yeni oyunu Breakpoint. Oyun PC, PS4, Xbox One platformlarına çıkacak. Kurgusal bir hikaye sunan oyun, tek kişi oynanabildiği gibi dört kişiye kadar Co-op da oynanabiliyor.

Breakpoint İnceleme

John Wick Hex

8 Ekim’de sadece PC platformunda yer alacak oyun son yılların en popüler aksiyon filmi John Wick’in oyun uyarlaması konumunda. Oyunda John Wick karakteri tüm özellikleri ile karşımızda olacak.

John Wick Hex

GRID

11 Ekim’de PC, PS4, Xbox One platformlarında satışa sunulacak oyun GRID serisinin en sonuncu oyun niteliğinde. Oyunun vaat edilen en büyük artısı ise yapay zekası.

Grid İnceleme

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

EA Games’in ünlü oyun serisi Plants vs. Zombie’in yeni oyunu Battle for Neighborville ise 18 Ekim’de PC, PS4, Xbox One platformlarında olacak. Oyunda çoklu oyuncu modu da mevcut.

Call of Duty: Modern Warfare

25 Ekim’de PC, PS4, Xbox One platformlarında yerini alacak oyundan beklentiler çok yüksek. Call of Duty serisinin demirbaşı olan Kaptan Price ile birlikte Modern Warfare serisine geri dönen oyun, Avrupa ve Orta Doğu’da geçecek.

The Outer Worlds

25 Ekim’de PC, PS4, Xbox One platformlarında yerini alacak oyun geniş bir hayran kitlesine sahip. RPG türünde çıkacak oyun ünlü oyun yapımcısı Obsidian Entertainment’ın yeni oyunu etiketini taşıyor.

Böylece ekim ayında gelecek oyunlar 2019 listemizin sonuna geldik. Daha çok yazılar için bizleri takip etmeye devam edin.