En çok Satan Steam Oyunları

steam çok satanlar

Steam her yıl düzenli olarak yılın en çok oynanan ve satın alınan oyunları başlığında rapor yayınlamakta. Daha 2019 yılı bitmediği için böyle bir rapor henüz yayınlanmadı. Steam’den aldığımız bilgilere göre güncel olarak Steam’de en çok satan oyunları sizin için listeledik.

Steam’deki ilk üç sırayı Destiny 2’nin ek paketleri oluşturuyor. Oyunun ücretsiz olması ile beraber ek paketlerine de rağbet oldukça arttı. En çok satan steam oyunları listesinde yer alan oyunlar:

1- Destiny 2: Shadowkeep Digital Deluxe Edition

Destiny 2: Shadowkeep, Destiny 2’nin DLC’si ve 1 Ekim 2019’da yayımlandı. Standart Shadowkeep DLC’sine artı olarak özel digital collector öğelerini içinde barındırıyor. 259 TL’ye Steam’de satılmakta.

2- Destiny 2: Shadowkeep

Sadece Shadowkeep ek paketi olan bu sürüm 159 TL’ye Steam’de satılmakta.

3-Destiny 2: Forsaken

Destiny 2 Forsaken Cayde 6 üzerinde yoğunlaşan bir hikayeye sahip. Destiny evreninde bulunan Tangled Shore’da çıkan ayaklanmanın ardında Cayde 6 karakteri ile beraber hikayemiz başlıyor. 114 TL’ye Steam’de satılmakta.

4- PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

Çıkışından bu yana hala popüler olan oyun, en satan steam oyunları listesinde çıkışından bu yana yer almakta ve kolay kolay da listeden çıkacağa benzemiyor. PUBG; Apex Legends, Fortnite oyunların başarısına rağmen hala en çok oynanan hayatta kalma temalı oyun konumunda. 87 TL’ye Steam’de satılmakta.

5- Sid Meier’s Civilization VI : Platinum Edition

Sid Meier’s Civilization VI : Platinum Edition; ünlü oyun serisi Civilization’ın son oyunu olan Civilization VI’nın altı DLC paketinin yanı sıra Rise and Fall ve Gathering Storm genişleme paketlerini içeren sürümüdür. Kalitesi ve zengin içeriği ile uzun süredir listede yer almakta. 179 TL’ye Steam’de satılmakta.

Bunların yanında Ekim ayında çıkış yapan oyun listesine göz atmak isterseniz kutucuğa tıklamanız yeterlidir.

6-CODE VEIN

Code Vein, Shift ve Bandai Namco Studios tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Entertainment tarafından PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için yayınlanmış bir RPG oyunudur. Hikayesi ve coop oynanışının kalitesi ile en çok satan oyunlar arasında yer almaktadır. 249 TL’ye Steam’de satılmakta.

7-Planet Zoo

Oyun Frontier Developments tarafından Microsoft Windows için geliştirilmiş, bir inşaat ve yönetim simülasyonu oyunudur. Farklı yapısı ile oldukça ilgi çekmektedir. 180,37 TL’ye Steam’de satılmakta.

8-Grand Theft Auto V

GTA serisinin en çok satan oyunlarından biri olan GTA V bugün dahi güncel olarak en çok satan oyunlar arasında yer almakta. Son yıllarda gelişen online modu ile beraber güncelliğini sürdüren oyun, çıkışından bu yana listede sürekli yer alan bir grafik sergiledi. 169 TL’ye Steam’de satılmakta.

9-Dying Light Enhanced Edition

Çıkışından bu yana hikaye ve coop oynanış modu ile oyuncuların sevgisini kazanan Dying Light, Enhanced Edition versiyonu ile sağlam bir satış rakamı yakalamış durumda. Versiyonu çekici kılan en büyük özelliği ise zengin içeriğine rağmen makul fiyatta satılması. İçerisinde; Dying Light: The Following, Sezon Pass ve 10 tane ücretsiz indirilebilir içerik gibi ögeler barındıran paket 29,7 TL’ye Steam’de yer alıyor.

En çok satan steam oyunları listesinin sonuna geldik diğer yazılarımızda görüşmek dileğiyle…