Ücretsiz Oyun

Epic Games Farming Simulator 19’u Bir Süreliğine Ücretsiz Yapıyor

Epic Games uzun bir süredir kendi sitesi üzerinden ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Ücretsiz oyunlardan The Bridge 30.01.2020 saat 19:00’de bitiyor. Hemen ardından 6 Şubat tarihine kadar alabilme imkanınız bulunuyor. 2018 tarihinde çıkan ve simulator seven oyuncular için bağımlılık yapıcı Farming Simulator 19 kısa bir süreliğine ücretsiz verilecek. Üstelik oyunu alan oyuncular kalıcı bir şekilde oyunu kütüphanelerine ekleyebilecekler.

Farmin Simulator 19 Oyunu Hakkında

Simülatör oyunlarından farkı bir tarım oyunu olmasıdır. Traktörden toprak biçme makinesine kadar her ince ayrıntısı düşünülmüş ve oyuna yansıtılmış 2018’de çıkış yapan bir oyun. Üstelik ilgi çekici, zorlayıcı görevleri ile de oyuncuları tek çatı altında topluyor. Steam fiyatı 100 TL olan oyun Epic Games platformunda ücretsiz olarak yayınlanacak. Bu fırsatı kaçırmamanızı öneririm.
Oyunu alacağınız adres: Ücretsiz Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 kısa bir süreliğine ücretsiz
Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.