Ücretsiz Oyun

Epic Games’in Ücretsiz Vereceği Diğer A++ Oyunları

Epic Games, yakın bir zamanda GTA V’i ücretsiz olarak tüm oyunculara sundu. Hatta tüm oyuncuları da bünyesine çekmesiyle beraber sunucularının dayanamamasına maruz kaldığını belirtebiliriz. Kısa bir süre sonrasında bu hatayı gideren ve eski haline geri dönen Epic Games vermiş olduğu ücretsiz A++ oyunlara bir yenisini daha ekledi. Şimdi ise akıllarda daha farklı sorular var. Epic Games’in ücretsiz vereceği diğer A++ oyunları hangileri? Epic Games’in ücretsiz vereceği diğer A++ oyunlarıEpic Games, yakın bir zamanda GTA V’i ücretsiz olarak tüm oyunculara sundu. Hatta tüm oyuncuları da bünyesine çekmesiyle beraber sunucularının dayanamamasına maruz kaldığını belirtebiliriz. Kısa bir süre sonrasında bu hatayı gideren ve eski haline geri dönen Epic Games vermiş olduğu ücretsiz A++ oyunlara bir yenisini daha ekledi. Şimdi ise akıllarda daha farklı sorular var. Epic Games’in ücretsiz vereceği diğer A++ oyunları hangileri?

Epic Games Ücretsiz Vereceği A++ Oyunlar

– GTA V (14 Mayıs – 21 Mayıs)

Geçtiğimiz günlerde gündem olan ve siteyi çökertecek kadar ilgi gören oyun GTA V 14 Mayıs tarihinde oyunculara ücretsiz sunulmaya başlandı. Bu ücretsiz oyun fırsatı için son tarih ise 21 Mayıs’tır. 21 Mayıs tarihine kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilir ve istediğiniz her an oynamaya başlayabilirsiniz.

– Civilization VI (21 Mayıs – 28 Mayıs)

– Borderlands: The Handsome Collection (28 Mayıs – 4 Haziran)

– Ark Survival Evolved (4 Haziran – 11 Haziran)

Epic Games mağazasına ulaşmak için tıklayabilirsiniz. Diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz;

Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.