Epic Store 2 Oyunu Ücretsiz Yayınlıyor

epic-storeda-2-oyun-ucretsiz-oldu

Bilgisayar oyunları dünyasında Fortnite serisi ile harika bir ivme yakalayan ve adından sıkça söz ettiren Epic Games firmasının Steam uygulamasına rakip olarak çıkarttığı oyun dağıtım uygulaması olan Epic Store, kullanıcı kullanımına açıldığı günden beri her hafta düzenli olarak ücretli bir oyunu ücretsiz olarak sunuyor. Bu hafta ise bir farklılık yaparak aynı anda iki oyunu ücretsiz olarak dağıtan Epic Store, oyuncuları sevindirdi. Steam’de iki oyunun ücreti 51 TL yaparken Epic Store kullanıcıları bu hafta oyuna ücretsiz erişim sağlayabilecekler. Nuclear Throne ve Ruiner adlı iki oyun bu hafta Epic Store yükleyen herkes tarafından ücretsiz olarak indirilebilecek. Oyunları incelememiz gerekirse;

Epic Store 2 Oyunu Ücretsiz Yayınlıyor

Epic Store Nuclear Throne Oyunu İnceleme

2013 yılında ilk kez Steam erken erişimi ile tanıdığımız Nuclear Throne oyunu, 2 boyutlu üstten bakış açısına sahip bir oynanış ile oynanmaktadır. Bir nevi nostalji oyunları gibi düşünebilirsiniz ya da GTA 2 oynanış biçimini gözünüzde canlandırın. Oyunun dinamikleri ise oldukça etkileyici ve sarsıcı. Oyunun konusu ise; nükleer kıyamet sonrası tahtı ele geçirme mücadelesini anlatıyor. Sürekli mutasyona uğrayan canavarlar ve bu canavarlara karşı tahtı ele geçirmeye çalışan siz. Oyunda bol ve güçlü silahların bulunması oyunun aksiyon seviyesini iki katına çıkartıyor. Size verilen görevleri yerine getirerek hem tahtı korumaya çalışacaksınız hem de canavarların sonunu getirmeyi amaçlayacaksınız. Oyuna Epic Store uygulamasını indirerek erişim sağlayabilirsiniz.

Ruiner Oyunu İnceleme

2017 yılında piyasaya sürülen ve güçlü oyun motoru Unreal Engine ile hazırlanan Ruiner adlı oyun, Cyberpunk severler için kesinlikle oynanması gereken oyunların başında geliyor. İleri bir zamanda geçen oyunda kırmızı ve siyah tonları hâkim olduğu gibi kendine has gizemli müzikleri ve etkileyici atmosferi sayesinde fütürist yapıya sahip olanları oldukça etkileyecektir. Lakin oyun senaryo bakımından zayıf kalsa da bu açığını içerisinde yer alan bolca aksiyon ve kaosun getirdiği özgürlük alanını yaşama ile tatlandırıyor. Ortada büyük bir kaos var ve kaosu bitirmekle görevlisiniz. Bunun için elinizdeki tüm imkanları kullanmak serbest. Bu da oyunda bolca silah kullanımı, aksiyon seviyesinin sürekli yukarıda olması gibi çeşitli seçenekler sunmakta.