Erica Oyunu İnceleme

Erica İnceleme

İnteraktif mi? En sevdiğim oyun tarzlarındandır. Şimdi de Erica oyunu inceleme yazısıyla karşınızdayız. Oyunun hikayesine dahil olmak, oyunun içerisinde resmen kaybolmak… İnteraktif oyun çalışmaları The Walking Dead, Minecraft ile önümüze serilmiş ve oyun severler tarafından da olumlu yanıtlar almıştı. Bundan kaynaklı da günümüzde bu tarz oyunların sayısı her geçen gün artıyor ve artmaya devam da edecektir. Görüntü kalitesi, hikayesi ve daha birçok kendine has özellikleri ile interaktif oyunlar arasına bir yenisi geliyor.

Yüzeysel Erica

Yapımcı rolünde Sony gibi büyük bir firmanın olması ister istemez oyunu bir adım öne taşımaktadır. Erica adlı interaktif oyunumuz psikolojik bir tema üzerinden ilerleme gösteriyor. Aynı zamanda bilinmelidir ki bu normal bir oyun programlarıyla tasarlanan oyunlardan değil de gerçek oyuncuların sahnelerinden yola çıkılan bir oyundur. Bu tarz oyunların örneklerini de son zamanlarda sıklıkla gördüğümüzü belirtebilirim. Bu tarz oyunların altına sıklıkla imza atan ve her birinde de başarılı olan Sony yine iyi bir iş çıkarıyor. Quntic Dream’in bizlere ilk örneklerini sunmuş olduğu interaktif oyunlar ilgi çekiciliğiyle büyük oyuncu kitlelerine hitap ettiklerini belirtebiliriz. Fakat üzücü bir haber verecek olursak eğer bu oyunu oynamak isteyen oyun severler PC ile değil de PS4 ile erişime girebilecekler.

Erica İnceleme

Detaylı İncelemelerle Erica

Ne kadar derin detaylara sahip bir hikayeye sahip olacağı söylense de oyun yüzeysel bir hikayeye sahip çıktığını söyleyebiliriz. Oyuncu çoğu zaman klişe olarak görülen sahnelerle karşılaşılacaktır. Bunların yanında da film keyfi sunan Erica oyununda yer alan oyuncular, oyunculuk bakımından işinin ehli kişiler olduğunu da belirtmek gerekir. Güzel oyunculuklara yer verilen oyunda hikaye Erica’nın babasının ölümüyle başlıyor. Babasının gizemli ölümüyle beraber kafalarda soru işaretleri ile serüvene giriş yapılıyor. Bildiğiniz gibi interaktif oyunlar kısa olduğu gibi sonları da bir hayli çeşit oluyor. Seçimlerinizin oyunun sonunu etkileyeceğini bilmelisiniz. Güzel sahnelerin yer aldığı ve görüntü kalitesinin de yüksek olmasıyla güzel bir film tarzında bir oyun şöleni yaşanıyor.
Aşağıda yer alan tanıtım videosu ile Erica oyunu hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.