Oyun Haberleri

Far CRY 6 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Far Cry; oyuncuları daimi olarak büyülemeye devam ediyor. Far Cry, geliştiricisi Ubisoft geçtiğimiz günlerde 2020 – 2021 arası çıkacak olan beş oyunun, üçünü bildirmişti. Peki, nasıl Far Cry 6 çıkış tarihi sızdırıldı. Sizin için tüm detayları bir araya getirdik. Öncellikle çıkacak üç oyun ise şu şekilde:

  • Rainbow Six Quarentine
  • Gods and Monsters
  • Watch Dogs Legion

Bu üç oyun için resmi açıklama gelmişti ki firmadan habersiz bir şekilde yapılan sızıntılar ile birlikte ortalık iyice karıştı. Oyun severler çıkacak olan iki oyunun Far Cry 6 VE Assasin’s Creed olduğunu tahmin ediyordu. Oyun dünyasının en güvenilir kaynaklarından biri kabul edilen Jason Schreier, bu durum üzerine yepyeni bir rapor paylaştı.

Far Cry 6 Sızdırılan Çıkış Tarihi

Kotaku’dan tanınmış olan Jason Schreir tarafından paylaşılan rapora göre Far Cry 6’nın çıkış tarihi Mart 2021 olarak gözüküyor. Ubisoft tarafından konuyla ilgili şu an için herhangi bir resmi açıklama yapılmamış olsa da herhangi bir yalanlama gelmedi. Buna bağlı olarak 2020 – 2021 yıllar arasında tanıtılacak, çıkacak olan beş oyun arasından, sonuncusunun Far Cry 6 olacağı düşünülüyor. Far Cry 6 çıkış tarihi sızıntısı gerçekliğini şu an için koruyor, gelecekte herhangi bir yalanlama gelmez ise bu konu hakkında yepyeni düşüncüler bulunuyor. Oyun hakkında güncel haberleri sizler için takip ediyor olacağız.

Far Cry 6 Çıkış Tarihi Hakkında Son Haberler

Jason Schreir tarafından gerçekleşen tahmin doğruysa; Far Cry 6’nın oyuncular için tanıtımı çok yakın bir tarihte gerçekleşecek. Far Cry 6 için ilk tanıtım E3 2020 etkinliği ile birlikte gerçekleşebilir. Ubisoft’un baş yapımlarından birisi olan Far Cry 6 eğer Ubisoft tarafından E3 2020 etkinliğinde tanıtılacağı duyurursa; hayranlar çifte sevinç yaşayacak demektir. Bu aynı zamanda Assassin’s Creed oyunun da aynı etkinlik üzerinde tanıtılacağı anlamına geliyor. Oyun içi görüntüler, oyun içi mekanik ve oyunun yeni hikayesi hakkında herhangi bir sızıntı gerçekleşmedi. Bizler sıkı bir şekilde takip ediyor ve yapılan en son güncellemeleri sizinle paylaşıyor olacağız.

Diğer yazılarımıza göz atmak isterseniz;

Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.