Oyunu Bul https://oyunubul.com Oyuna Dair Her Şey... Sat, 25 Jul 2020 17:21:28 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.2 https://oyunubul.com/wp-content/uploads/2019/09/cropped-O-saydam-32x32.png Oyunu Bul https://oyunubul.com 32 32 The Witcher 4 Mü Çıkıyor? The Witcher 4 Çıkış Tarihi ve Tüm Detayları https://oyunubul.com/the-witcher-4-mu-cikiyor-the-witcher-4-cikis-tarihi-ve-tum-detaylari/ https://oyunubul.com/the-witcher-4-mu-cikiyor-the-witcher-4-cikis-tarihi-ve-tum-detaylari/#respond Sat, 25 Jul 2020 17:21:26 +0000 https://oyunubul.com/?p=2427 The Witcher 3: Wild Hunt adıyla çıkan ve 19 Mayıs 2015 tarihinden beri oyuncu kitlesini her geçen gün arttıran bir aksiyon oyun serisidir. Kitaplarıyla, dizileriyle ve çok daha fazlasıyla ekranlarda yer almakta, genel itibariyle de hikayesi izleyenlerine ve oynayanlarına sevdirmeyi başarmıştır. Kitap serüveniyle başlayan ve oyunlara, dizilere taşınan karakterler sevilmeye, büyük ilgi toplamaya da devam …

The post The Witcher 4 Mü Çıkıyor? The Witcher 4 Çıkış Tarihi ve Tüm Detayları appeared first on Oyunu Bul.

]]>
The Witcher 3: Wild Hunt adıyla çıkan ve 19 Mayıs 2015 tarihinden beri oyuncu kitlesini her geçen gün arttıran bir aksiyon oyun serisidir. Kitaplarıyla, dizileriyle ve çok daha fazlasıyla ekranlarda yer almakta, genel itibariyle de hikayesi izleyenlerine ve oynayanlarına sevdirmeyi başarmıştır. Kitap serüveniyle başlayan ve oyunlara, dizilere taşınan karakterler sevilmeye, büyük ilgi toplamaya da devam etmekte. Şimdi de trend konular arasında , her gün farklı iddiaların yer aldığı konu The Witcher 4 çıkış tarihi ve hikaye detayları yer almakta.

The Witcher 4 Çıkış Tarihi

Cyberpunk 2077, CD Project’in yetenekli ellerinden çıkan bir diğer oyundur. Çıkış tarihine de bir hayli az kaldı. The Witcher serisinden The Witcher 4 çıkış tarihi, diğer tüm detayları cyberpunk 2077’nin piyasaya sürülmesi ile hızlanacağı düşünülmektedir. İddialar zaman geçtikçe arttığı gibi kesinlik kazanmaya da devam ediyor. Bu iddialardan biri de Witcher yapımcılarından geldi. Adam Kicinsk Witcher dünyasından asla vazgeçilmek istenmediği fakat The witcher serisinin de 3. oyunu ile tamamlandığını belirtmektedir. Buradan da anlayabileceğimiz gibi The Witcher 4 adıyla değil de farklı bir seri oyunu ya da witcher dünyasının yer aldığı farklı bir solo oyun ile karşılaşabiliriz.

Yazımızda da bahsettiğimiz gibi Cyberpunk 2077’nin Kasım 2020 tarihinde piyasaya sürülmesi ile Witcher oyunu ile ilgili detaylar çok daha doğru ve gelişmiş bilgiler halini alacaktır. CD Project firmasının üstünde durduğu oyunu piyasaya sürmesinin hemen ardından da bir witcher oyununu beklememeliyiz. İleride yapılacak yorumlar ve verilen detaylar bizleri çok daha kesin sonuçlara getirecektir.

İster istemez Witcher dünyasıyla ilgili olan, karakterlerin bazılarının da sabit tutulduğu yeni bir oyunun nasıl olacağı kafalarda soru işareti bırakmaktadır. Soru işareti ile de kalmayıp çoğu iddiaların heyecanlı bir ortamın oluşmasında etkili olduğundan bahsedebiliriz.

The Witcher 4 Çıkış Tarihi

The Witcher 4 Hikayesi

The Witcher 3 başlı başına binlerce saat oynanabilecek kapasitede ve genişlikte bir oyun. Sıkmayan ve zengin hikayesi üst düzey bir görüntü kalitesi ile birleşince de oyuncular için seyir keyfini oluşturmakta.

Yeni oyun için iddiaların ardı arkası kesilmemekte. Hali hazırda oyuna farklı tatlar eklenmesini bekleyen oyuncular, ana karakterlerin değişmesi ile oyunun çok daha farklı bir hal alacağını düşünmekteydi. Geralt karakteri ile oynadığımız ana hikayenin ardından, Ciri karakteri de yeni oyunda oynanabilir olabileceği iddiaları bulunmakta.

Ciri karakteri sevildiği gibi mekanikleri ile de birçok oyuncuya çok daha zengin hikayenin kapısını aralayabilir. Alışılmamış oyun mekanikleri arasında yer alan farklı dünyalara ışınlanma, oyuncular için ve oyun için çok büyük bir değişiklik olabilir.

Hikayenin geçtiği zaman içinse Witcher evreninin oluşmasında etkili canavarların ilk çıkışı olabileceği ile ilgili güçlü iddialar bulunmakta. Elbette bu iddiaların ve diğer detayların kesinleşmesi zaman alacaktır.

Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın;

The post The Witcher 4 Mü Çıkıyor? The Witcher 4 Çıkış Tarihi ve Tüm Detayları appeared first on Oyunu Bul.

]]>
https://oyunubul.com/the-witcher-4-mu-cikiyor-the-witcher-4-cikis-tarihi-ve-tum-detaylari/feed/ 0
League of Legends Yeni Karakteri Yone ve Yetenekleri https://oyunubul.com/league-of-legends-yeni-karakteri-yone-ve-yetenekleri/ https://oyunubul.com/league-of-legends-yeni-karakteri-yone-ve-yetenekleri/#respond Fri, 24 Jul 2020 17:35:49 +0000 https://oyunubul.com/?p=2309 Popüler oyunlar arasında yer alan League of Legends kendini güncellemeye ve yeni karakterler çıkarmaya devam ediyor. Yeni karakterlerden ve birçok oyuncunun da dikkatlerini çekecek karakterlerden biriyle karşınızdayız. League of Legends yeni karakteri Yone, Yasuo’ya benzerliğiyle ve hikayede onunla yakın ilişkiler kurmasıyla da ilgi odağı olduğunu belirtebiliriz. Yoksa yeni bir 800k olayı mı doğuyor… Çünkü yetenekleri …

The post League of Legends Yeni Karakteri Yone ve Yetenekleri appeared first on Oyunu Bul.

]]>
Popüler oyunlar arasında yer alan League of Legends kendini güncellemeye ve yeni karakterler çıkarmaya devam ediyor. Yeni karakterlerden ve birçok oyuncunun da dikkatlerini çekecek karakterlerden biriyle karşınızdayız. League of Legends yeni karakteri Yone, Yasuo’ya benzerliğiyle ve hikayede onunla yakın ilişkiler kurmasıyla da ilgi odağı olduğunu belirtebiliriz. Yoksa yeni bir 800k olayı mı doğuyor… Çünkü yetenekleri olsun, kılıcı olsun birçok özelliği ile bir hayli Yasuo’ya benziyor.

Lafı çok uzatmadan League of Legends yeni karakteri Yone ve yetenekleri ile devam edelim. Yone pasif yeteneği ile güçlü olacağını ortaya koyuyor.

Pasif yeteneği: Avcının Yolu

Bu yetenek sayesinde Yone iki bıçak kullanır ve saldırısının her ikinci vuruşu daha fazla büyü hasarı vermektedir. Bununla da kalmayıp kritik vuruş şansı 2 katına çıkıyor fakat pasif yetenekte kritik vuruş hasarı biraz daha düşmektedir.

Yone Q Yeteneği: Ölümlü Çelik

Yone ileri doğru atılır ve rakiplere fiziksel hasar vermeye başlar. Bu vuruş sayesinde, bir yığın Gathering Storm kazanıyor. İki yığında Yone, düşmanları havaya uçuran bir dalga ile ilerleme şansını elde etmektedir.

League of Legends Yeni Karakteri Yone ve Yetenekleri
League of Legends Yeni Karakteri Yone ve Yetenekleri

Yone W Yeteneği: Ruh Vuruşu

Yone, hedefin maksimum sağlığının bir kısmını karşılayan büyük bir yayda ilerler. Bir düşmana başarılı bir şekilde vurduktan sonra, Yone de geçici bir kalkan kazanır. Kalkanın şampiyon başına gücü artar.

League of Legends Yeni Karakteri Yone ve Yetenekleri

Yone E Yeteneği: Bağlanmamış Ruh

Yone, Ruh Hızı Formuna girer böylece ek hareket hızı kazanabilir. Bu yetenek ile vücudunu geride bırakabilir. Yone karakterinin ruh formunun süresi sona erdiğinde, bedenine geri dönecek ve ruh formundayken verdiği tüm hasarların yüzdesini dağıtacak.

Yone R Yeteneği: Gizli Kader

Yone, karşısında bulunan tüm düşmanlara saldırır, son düşmana vurmasının ardından herkesi kendisine doğru havaya savurur.

Tüm detaylarıyla karakteri incelemek istiyorsanız yabancı videodan da yararlanabilirsiniz. İşte Yone ve yetenekleri

Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın

The post League of Legends Yeni Karakteri Yone ve Yetenekleri appeared first on Oyunu Bul.

]]>
https://oyunubul.com/league-of-legends-yeni-karakteri-yone-ve-yetenekleri/feed/ 0
Mafia: Definitive Edition İlk Oynanış Videosu Yayınlandı https://oyunubul.com/mafia-definitive-edition-ilk-oynanis-videosu-yayinlandi/ https://oyunubul.com/mafia-definitive-edition-ilk-oynanis-videosu-yayinlandi/#respond Thu, 23 Jul 2020 05:59:36 +0000 https://oyunubul.com/?p=2304 Mafia: Definitive Edition son zamanlarda ilgiyi üstüne çekmeyi başarmış ve bu ilgiyi de devam ettirdiği görülmektedir. Gerek çıkış tarihinin ertelenmesi gerek ilk oynanış videosu haberleri Mafia oyununun sık sık gündeme gelmesi için yetti de arttı bile. Mafia: Trilogy paketinde yer alan her bir oyun kaliteli hikaye ve zamanının en iyi görüntü kalitesiyle karşımıza çıkmaktadır. Bu …

The post Mafia: Definitive Edition İlk Oynanış Videosu Yayınlandı appeared first on Oyunu Bul.

]]>
Mafia: Definitive Edition son zamanlarda ilgiyi üstüne çekmeyi başarmış ve bu ilgiyi de devam ettirdiği görülmektedir. Gerek çıkış tarihinin ertelenmesi gerek ilk oynanış videosu haberleri Mafia oyununun sık sık gündeme gelmesi için yetti de arttı bile. Mafia: Trilogy paketinde yer alan her bir oyun kaliteli hikaye ve zamanının en iyi görüntü kalitesiyle karşımıza çıkmaktadır. Bu da ister istemez oyunun çok daha fazla sevilmesine neden olmaktadır. Gençliğimizin geçtiği bu oyun remastered bir versiyondan farklı olduğunu da unutmamız gerekir. Yüksek çözünürlüğe sahip kalitenin yanı sıra değişik olaylar ve kaliteli seslendirmelerle de karşılaşacağız. Mafia: Definitive Edition ilk oynanış videosu toplamda 15 dakikadan oluşuyor ve her bir dakikası da kendini izlettiriyor diyebiliriz.

Mafia: Definitive Edition ilk oynanış videosu yayınlandı

Mafia: Definitive Edition Ne Zaman Çıkacak?

Herkesin merakla beklediği oyun, Mafia: Definitive Edition çıkış tarihi ise 25 Eylül 2020 olarak karşımıza çıkmaktadır. 2 ay gibi kısa bir süre içerisinde alınabilecek oyun aynı zamanda şuanda Epic Games ve Steam gibi tanınmış oyun platformları üzerinden ön siparişe açık. 259 TL oyun fiyatının yanında 374 TL’ye de Mafia: Trilogy ile diğer Mafia oyunlarını da elde edebilirsiniz. İki mağazada da ön sipariş fiyat farkı bulunmamaktadır. Bu yüzden oynamak istediğiniz platformu seçerken fiyatın yanı sıra sevdiğiniz bir platform olmasına dikkat edebilirsiniz.

Mafia: Definitive Edition İlk Oynanış Videosu

IGN tarafından paylaşılmış Mafia: Definitive Edition ilk oynanış videosunda 4K kalitesinde bir seyir keyfi sunmaktadır. İşte Mafia: Definitive Edition için IGN’nin yayınlamış olduğu oynanış videosu…

Diğer içeriklerimize de göz atabilirsiniz;

The post Mafia: Definitive Edition İlk Oynanış Videosu Yayınlandı appeared first on Oyunu Bul.

]]>
https://oyunubul.com/mafia-definitive-edition-ilk-oynanis-videosu-yayinlandi/feed/ 0
Rocket League Ücretsiz Oluyor https://oyunubul.com/rocket-league-ucretsiz-oluyor/ https://oyunubul.com/rocket-league-ucretsiz-oluyor/#respond Wed, 22 Jul 2020 08:00:05 +0000 https://oyunubul.com/?p=2301 Epic Games, GTA V’i ücretsiz verdiği gibi daha birçok kaliteli oyunu ücretsiz vermeye devam ediyor. Kalitesinden, yaptığı sürprizlerden ve çok daha fazlasından oyuncuların sempatisini kazanmış satış platformu her geçen gün daha iyi oyunlarla karşımıza çıkıyor. İlk çıktığı zamanlarda popülerliğini çok hızlı bir şekilde elde eden ve bu popülerliği de uzun bir süre elinde bulunduran oyun …

The post Rocket League Ücretsiz Oluyor appeared first on Oyunu Bul.

]]>
Epic Games, GTA V’i ücretsiz verdiği gibi daha birçok kaliteli oyunu ücretsiz vermeye devam ediyor. Kalitesinden, yaptığı sürprizlerden ve çok daha fazlasından oyuncuların sempatisini kazanmış satış platformu her geçen gün daha iyi oyunlarla karşımıza çıkıyor. İlk çıktığı zamanlarda popülerliğini çok hızlı bir şekilde elde eden ve bu popülerliği de uzun bir süre elinde bulunduran oyun ücretsiz oluyor ve Epic Games üzerinden oynanabilir bir hal alıyor. Steam’den yüksek fiyatlara satın alanlar ise bu olaydan memnun olmasa da yine Steam üzerinden güncellemeleri almaya devam edebilecekler. Evet, yanlış duymadınız oyuna gelecek yeni güncelleme ile Rocket League ücretsiz oluyor. Geliştirici firma Psyonix rekabetçi sezonunu bitirmiş ve yeni rekabetçi sezonuna çok daha farklı bir giriş yapmak istediğini de bu haberle görebilmekteyiz. Büyük bir güncelleme olacak aynı zamanda çok büyük bir oyuncu kitlesine daha ev sahipliği yapacaktır.

Rocket League Steam’den Kalkıyor

En sevilen sanal oyun mağazalarından Steam artık bünyesinde Rocket League oyununa yer vermeyecek gibi gözüküyor. Peki, bu oyunu hali hazırda satın almış kişiler ne yapacak? Satın alınan kişilere hizmetin verilmesi devam edecek, gelecek güncellemelerden de sorunsuz bir şekilde yararlanabilecekler.

Rocket League Ücretsiz Nasıl Alınır?

Steam’den kaldırılacak olan oyun artık Epic Games üzerinden ücretsiz bir şekilde bizlere sunulacak. Oyuna gelecek yeni güncelleme ile Rocket League ücretsiz bir şekilde Epic Games mağazasında da yerini almış olacak. Yani tek yapmanız gereken şey yeni güncellemenin yayınlanması ve ardından Epic Games hesabınız sayesinde kütüphanenize eklemenizdir.

Rocket League Ücretsiz

2015 yılından bu yana sevilen ve oyuncu sayısını da her geçen gün arttıran farklı tarza sahip oyun, satın alım yapan kişilere de ek birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajlar şu şekildedir;

  • Hesap durumu ücretsiz bir şekilde gözükmek yerine Legacy unvanına sahip olacak.
  • CS:GO’ya benzer hangi yılda satın alınıp oynandığına dair rütbeler (unvanlar) elde edecek.
  • Rocket League için yayınlanmış tüm DLC’lerden faydalanabilecek.
  • Huntress banner
  • Ücretsiz bir şekilde bazı Boost ve tekerlekler de elde edilecek.

Güncellemenin en geç 2-3 ay içerisinde gelebileceği düşünülmektedir. Bu durumda Epic Games hesabınız yoksa da daha birçok ücretsiz oyunu kazanabilmek için yeni bir hesap oluştursanız iyi olur, oyun severler.

The post Rocket League Ücretsiz Oluyor appeared first on Oyunu Bul.

]]>
https://oyunubul.com/rocket-league-ucretsiz-oluyor/feed/ 0
Steam 2020 Yaz İndirimi Başlıyor https://oyunubul.com/steam-2020-yaz-indirimi-basliyor/ https://oyunubul.com/steam-2020-yaz-indirimi-basliyor/#respond Sun, 21 Jun 2020 07:23:25 +0000 https://oyunubul.com/?p=2293 Herkesin beklediği her sene çoğunlukla Steam sunucularının çöktüğü o indirim zamanı geliyor. Steam 2020 yaz indirimi çok yakın bir zamanda oyunculara sunulacak. Şimdilik bu indirimde hangi oyunların ne kadar indirimlerde olacağını bilemiyor olsak da diğer yaz indirimlerinden pay biçerek söyleyebiliriz ki indirimden çok fazla oyunu uygun fiyatlara alabileceksiniz. Bu indirimde merak edilen başlıca birkaç oyun …

The post Steam 2020 Yaz İndirimi Başlıyor appeared first on Oyunu Bul.

]]>
Herkesin beklediği her sene çoğunlukla Steam sunucularının çöktüğü o indirim zamanı geliyor. Steam 2020 yaz indirimi çok yakın bir zamanda oyunculara sunulacak. Şimdilik bu indirimde hangi oyunların ne kadar indirimlerde olacağını bilemiyor olsak da diğer yaz indirimlerinden pay biçerek söyleyebiliriz ki indirimden çok fazla oyunu uygun fiyatlara alabileceksiniz.

Steam 2020 Yaz İndirimi

Bu indirimde merak edilen başlıca birkaç oyun bulunuyor. Mount and Blade II: Bannerlord oyunu Mart ayının son çeyreğinde çıkmış ve çok büyük ilgiyi üstünde toplamıştı. Erken erişimde olan ve yakın zamanda da Epic Games’de kupon ile çok uygun fiyatlara alınabilen bu oyun Steam’de olacağı fiyat merak edilenler arasındadır. Fakat oyun bir hayli yeni olduğundan kendimce fikrim %20’yi geçmeyecektir. Ne kadar verimli indirimler olsa da bu indirimler çoğu zaman yeni oyunlara pek de etki etmiyor. Etkisi de %10 – %20’nin üstüne çıkamıyor. Bu yüzden Steam yaz indiriminde diğer oyunlardan yana şansınızı kullanabilirsiniz.

Steam yaz indirimi Ne Zaman Başlıyor?

Steam 2020 yaz indirimi 25 Haziran Cumartesi günü 20:00 ‘da başlaması ve toplamda 2 hafta sürmesi yani 9 Temmuz tarihine kadar devam etmesi planlanmaktadır. 1 haftadan kısa bir süre kalmış bu indirimde sizler hangi oyunları almayı planlıyorsunuz?

The post Steam 2020 Yaz İndirimi Başlıyor appeared first on Oyunu Bul.

]]>
https://oyunubul.com/steam-2020-yaz-indirimi-basliyor/feed/ 0
Dragon Storm Fantasy Ejderhaları Türkiye’de Büyük Bir Yankı Uyandırdı https://oyunubul.com/dragon-storm-fantasy-ejderhalari-turkiyede-buyuk-bir-yanki-uyandirdi/ https://oyunubul.com/dragon-storm-fantasy-ejderhalari-turkiyede-buyuk-bir-yanki-uyandirdi/#respond Fri, 22 May 2020 13:00:46 +0000 https://oyunubul.com/?p=2286 GOAT Games tarafından geliştirilen hikayesi ve kaliteli grafikleri ile oyuncuların gözdesi olan mobil RPG oyunu Dragon Storm Fantasy, Türkiye’de de adını duyurmaya devam ediyor. Yaptığı etkinlikler ve çalışmalar ile milyonlarca kişiye ulaşan oyun, ejderhaları ile Türkiye’yi fethediyor. Oyuncuları ejderhaları ile kaderlerini belirlemeye davet eden Dragon Storm Fantasy geçtiğimiz hafta TikTok üzerinde ödüllü bir etkinlik başlattı. …

The post Dragon Storm Fantasy Ejderhaları Türkiye’de Büyük Bir Yankı Uyandırdı appeared first on Oyunu Bul.

]]>
GOAT Games tarafından geliştirilen hikayesi ve kaliteli grafikleri ile oyuncuların gözdesi olan mobil RPG oyunu Dragon Storm Fantasy, Türkiye’de de adını duyurmaya devam ediyor. Yaptığı etkinlikler ve çalışmalar ile milyonlarca kişiye ulaşan oyun, ejderhaları ile Türkiye’yi fethediyor.

Oyuncuları ejderhaları ile kaderlerini belirlemeye davet eden Dragon Storm Fantasy geçtiğimiz hafta TikTok üzerinde ödüllü bir etkinlik başlattı. 5 gün devam eden bu etkinlik ilk günlerden büyük ilgi görerek milyonlarca kişiye ulaşarak büyük bir başarı elde etti. #EjderhayaDönüş etiketi ile TikTok platformunda yaklaşık 933 milyon görüntülemeye ulaşan etkinliğe gösterilen ilgi devam ediyor. Ejderhaların hükmettiği etkinlikte yer alan TikTok influencerlarından Tuğba Güvenir, Burak Tutal, Ezgizem, Burak Güner, Tahzenben gibi isimler kullanıcılara büyük ödülleri duyurdu. Etkinliğin kazananlarına 2 Nintendo Switch, 50 dolar değerinde 20 adet, 25 dolar değerinde 30 adet ve 10 dolar değerinde 100 adet Amazon Hediye Kartları ödülleri dağıtılıyor.

Aynı zamanda oyunun, oyunculara sunduğu birçok imkan YouTube üzerinden de duyuruldu. Aralarında Enes Batur, Stratera, Kozmik Karınca, Barış Bra ve Rasher gibi YouTuberların bulunduğu bu tanıtımlarda oyunun tamamen Türkçe dil olanağı, offline seviye kasabilme özelliği ve Dragon Storm Fantasy evreninin sınıflarıyla birlikte 9 farklı ejderhası ön plana çıkarıldı. Bu tanıtım videoları ise 3 gün gibi kısa bir sürede yaklaşık 5 milyon görüntülenme elde etti. Bu şekilde oyunun özellikleri hakkında bilgi alan tüm oyuncuların Dragon Storm Fantasy’e büyük ilgi göstermesiyle oyun iOS Apple Store ve Google Play Store’daki listelerde üst sıralara tırmandı. Google Play Store’da, Trend Oyunlar, RPG Oyunlar ve Ücretsiz En Popüler kategorisinde 1. sıraya yerleşirken, En Çok Hasılat Yapanlar kategorisinde ise 4.sıraya yerleşerek büyük bir başarı elde etti. Apple kullanıcıları da oyuna iOS Apple Store üzerinden ilgi gösterdi. Kısa bir süre içerisinde RPG Oyunlar kategorisinde 1.sıraya yerleşen oyun, oyuncu kitlesini büyük ölçüde arttırdı.

Dragon Storm Fantasy TV izleyicileriyle de buluştu

RPG mobil oyunlar arasında oyunculara en gelişmiş seçenekleri sunan Dragon Storm Fantasy ejderhaları, televizyon izleyicileri ile de buluşarak onlara sesini duyurdu. Gelişmiş grafik özellikleri, farklı sınıf tasarımları, etkileyici hikayesi ve offline seviye kasma özellikleri ile ön plana çıkan oyun birçok kanala tanıtım videosu ile konuk oldu. Bunun yanı sıra büyük bir izleyici kitlesine sahip TV8 yarışma programı Survivor üzerinden de oyuncular, kaderlerine hükmetmeye davet edildi. Sunulan tanıtım videosu ile oyunun öne çıkan özellikleri tanıtıldı. Yaratılan bu büyük yankılar sayesinde listelerde en üst sıralara tırmanan oyun tamamen Türkçe dil seçeneği ile ülkemizde oyun dünyasını renklendirmeye devam ediyor.

Dragon Storm Fantasy’nin sürükleyici hikayesi, eşsiz sanat tarzı, tamamen 3D sunumu ve devasa PvP savaşları oyunun buzdağının sadece görünen kısmı! Bu evrende yer almak ve bir ejderha olarak kaderini belirlemek istiyorsanız oyunu Google Play Store ve iOS Apple Store’dan indirebilirsiniz.

The post Dragon Storm Fantasy Ejderhaları Türkiye’de Büyük Bir Yankı Uyandırdı appeared first on Oyunu Bul.

]]>
https://oyunubul.com/dragon-storm-fantasy-ejderhalari-turkiyede-buyuk-bir-yanki-uyandirdi/feed/ 0
Epic Games’in Ücretsiz Vereceği Diğer A++ Oyunları https://oyunubul.com/epic-gamesin-ucretsiz-verecegi-diger-a-oyunlari/ https://oyunubul.com/epic-gamesin-ucretsiz-verecegi-diger-a-oyunlari/#respond Fri, 22 May 2020 12:51:17 +0000 https://oyunubul.com/?p=2274 Epic Games, yakın bir zamanda GTA V’i ücretsiz olarak tüm oyunculara sundu. Hatta tüm oyuncuları da bünyesine çekmesiyle beraber sunucularının dayanamamasına maruz kaldığını belirtebiliriz. Kısa bir süre sonrasında bu hatayı gideren ve eski haline geri dönen Epic Games vermiş olduğu ücretsiz A++ oyunlara bir yenisini daha ekledi. Şimdi ise akıllarda daha farklı sorular var. Epic …

The post Epic Games’in Ücretsiz Vereceği Diğer A++ Oyunları appeared first on Oyunu Bul.

]]>
Epic Games, yakın bir zamanda GTA V’i ücretsiz olarak tüm oyunculara sundu. Hatta tüm oyuncuları da bünyesine çekmesiyle beraber sunucularının dayanamamasına maruz kaldığını belirtebiliriz. Kısa bir süre sonrasında bu hatayı gideren ve eski haline geri dönen Epic Games vermiş olduğu ücretsiz A++ oyunlara bir yenisini daha ekledi. Şimdi ise akıllarda daha farklı sorular var. Epic Games’in ücretsiz vereceği diğer A++ oyunları hangileri? Epic Games’in ücretsiz vereceği diğer A++ oyunlarıEpic Games, yakın bir zamanda GTA V’i ücretsiz olarak tüm oyunculara sundu. Hatta tüm oyuncuları da bünyesine çekmesiyle beraber sunucularının dayanamamasına maruz kaldığını belirtebiliriz. Kısa bir süre sonrasında bu hatayı gideren ve eski haline geri dönen Epic Games vermiş olduğu ücretsiz A++ oyunlara bir yenisini daha ekledi. Şimdi ise akıllarda daha farklı sorular var. Epic Games’in ücretsiz vereceği diğer A++ oyunları hangileri?

Epic Games Ücretsiz Vereceği A++ Oyunlar

– GTA V (14 Mayıs – 21 Mayıs)

Geçtiğimiz günlerde gündem olan ve siteyi çökertecek kadar ilgi gören oyun GTA V 14 Mayıs tarihinde oyunculara ücretsiz sunulmaya başlandı. Bu ücretsiz oyun fırsatı için son tarih ise 21 Mayıs’tır. 21 Mayıs tarihine kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilir ve istediğiniz her an oynamaya başlayabilirsiniz.

– Civilization VI (21 Mayıs – 28 Mayıs)

– Borderlands: The Handsome Collection (28 Mayıs – 4 Haziran)

– Ark Survival Evolved (4 Haziran – 11 Haziran)

Epic Games mağazasına ulaşmak için tıklayabilirsiniz. Diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz;

The post Epic Games’in Ücretsiz Vereceği Diğer A++ Oyunları appeared first on Oyunu Bul.

]]>
https://oyunubul.com/epic-gamesin-ucretsiz-verecegi-diger-a-oyunlari/feed/ 0
Oyun firmaları ve oyun geliştiricilerine Orta Doğu pazarında büyüme fırsatı https://oyunubul.com/oyun-firmalari-ve-oyun-gelistiricilerine-orta-dogu-pazarinda-buyume-firsati/ https://oyunubul.com/oyun-firmalari-ve-oyun-gelistiricilerine-orta-dogu-pazarinda-buyume-firsati/#respond Thu, 21 May 2020 16:17:50 +0000 https://oyunubul.com/?p=2281 Cafe Bazaar ile Gaming in Turkey arasında güç birliği Dünya çapında 44 milyondan fazla kullanıcıya sahip çevrimiçi mağaza Cafe Bazaar ile Oyun ve Espor Ajansı Gaming in Turkey arasında hem oyun firmalarına hem de oyun geliştiricilerine avantajlar sağlamak amacıyla anlaşma imzalandı.   Oyun ve Espor Ajansı Gaming in Turkey ile Cafe Bazaar ile iş birliği …

The post Oyun firmaları ve oyun geliştiricilerine Orta Doğu pazarında büyüme fırsatı appeared first on Oyunu Bul.

]]>
Cafe Bazaar ile Gaming in Turkey arasında güç birliği

Dünya çapında 44 milyondan fazla kullanıcıya sahip çevrimiçi mağaza Cafe Bazaar ile Oyun ve Espor Ajansı Gaming in Turkey arasında hem oyun firmalarına hem de oyun geliştiricilerine avantajlar sağlamak amacıyla anlaşma imzalandı.  

Oyun ve Espor Ajansı Gaming in Turkey ile Cafe Bazaar ile iş birliği doğrultusunda Türkiye başta olmak üzere tüm dünyada oyun sektörüne hizmet veren firmaların ve oyun geliştiricilerin sesini daha fazla duyurmalarına yardımcı olmaya hazırlanıyor. Geniş oyun yelpazesi ile tanınan Cafe Bazaar, 44 milyonu aşkın kullanıcısı sayesinde bünyesinde bulundurduğu oyun firmalarına birçok olanak sunuyor. Kurulduğu günden bugüne 127 bin uygulama ve oyunu bünyesine dahil eden çevrimiçi mağazaya artık kolay bir şekilde Türk oyun firmaları da dahil olabilecek.

29 bin geliştirici ekip üyesi ve şirketten oluşan çevrimiçi mağaza, tüm telefon markalarına da hitap ediyor. Google Play Store uygulaması İran’da açık olmasına rağmen kullanıcılarına ödeme seçeneği sunmuyor. İranlıların ve özellikle bölgede Farsça konuşan oyuncuların kullandıkları platformlarından oyun içi alışveriş yapamama ihtiyacından doğan Cafe Bazaar, kendini geliştirerek rakiplerini MENA bölgesindeki ülkelerinde geri plana düşürmeye devam ediyor. Hem oyun firmalarına hem oyunculara birçok avantaj sağlayan çevrimiçi mağazada, global çapta sesini duyuran birçok oyun bulunuyor. Bunlar arasında Clash of Clans, Clash Royale, Game of Sultan ve Clash of Kings gibi sevilen oyunlar yer alıyor.

Mobil ve aplikasyonları kesintisiz ulaştırma imkânı

Cafe Bazaar, günlük 6,44 milyon aktif oyuncu rekoru sayesinde bünyesine dahil olan oyun firmaların yüzde 70 oranında kazanç elde etmelerini sağlıyor. Bunun yanı sıra, gerektiği zamanda resmi evrakların hizmet verilecek ülkelerde tahsil edilmesi için oyun firmalarına kapı açıyor. Tek seferde oluşturabilen ve oyunların hızlı entegre olmasını sağlayan sistemi sayesinde, oyun firmaları hiçbir zorluk ve ekstra uğraş olmadan hizmet vermeye başlayabiliyor. Hizmet vermeye başlayan oyun firmaları, kazanç elde ettiklerinde geri dönüşümünü tamamen kendi yerel para birimlerinin oranlarıyla, hiçbir kesinti olmadan sağlayabiliyor.

Cafe Bazaar, her geçen yıl geliştirici ekibini ve global çaptaki ortaklıklarını büyüterek gelişmeye devam ediyor. Firmalara pazarlama, yerelleştirme ve topluluk yönetimi gibi hizmet paketleri sunan çevrimiçi mağaza, kendilerinin de süreci yönetmelerine imkân tanıyor. Sadece platformda yer almak isteyen kullanıcılar panele giriş yaparak MENA bölgesindeki serüvenlerini başlatabiliyor. Bu bağlamda, oyunlarını entegre eden ve yayınlayan ve ilk gün tanıtımlarını alan nitelikli oyun şirketleri, kendi kategorilerinde yer alacak. İkinci günden itibaren, ana sayfada öne çıkarılan oyunların 14 gün boyunca burada yer almasıyla daha büyük bir kitleye ulaşan oyun firmaları 30’uncu günün sonunda yüzde 70 oranındaki kazançlarına kendi yerel banka hesaplarından ulaşabilecek.

Siz de Cafe Bazaar’ın bir parçası olarak Orta Doğu pazarında yer almak ve daha çok bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle https://www.gaminginturkey.com/tr/cafe-bazaar/ internet adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Gaming in Turkey Hakkında

Gaming in Turkey, tamamen espor ve oyun üzerine kurulmuş, Türkiye’de 5 yıldır hizmet veren oyun ve espor ajansıdır. Oyun şirketleri için özel bütünleştirilmiş online ve offline pazarlama servisleri ile 360 derece hizmet vermektedir. Oyun sektöründe 12 yıldan fazla deneyime sahip profesyonelleri aynı çatı altında toplayan Gaming in Turkey, dünyanın dört bir yayından oyun yayıncıları ve geliştiricileri ile iş birlikleri yapmaktadır. Ayrıca Türkiye’de birçok büyük markaya hizmet vermektedir. Gaming in MENA Orta Doğu ofisi ile tüm Orta Doğu’ya hizmet vermektedir.

Daha fazla bilgi ve iletişim için:

The post Oyun firmaları ve oyun geliştiricilerine Orta Doğu pazarında büyüme fırsatı appeared first on Oyunu Bul.

]]>
https://oyunubul.com/oyun-firmalari-ve-oyun-gelistiricilerine-orta-dogu-pazarinda-buyume-firsati/feed/ 0
Rainbow Six Siege Ve 2 Yeni Operatör https://oyunubul.com/rainbow-six-siege-ve-2-yeni-operator/ https://oyunubul.com/rainbow-six-siege-ve-2-yeni-operator/#respond Mon, 18 May 2020 22:59:28 +0000 https://oyunubul.com/?p=2276 2015 yılında yılında oyun dünyasına atılan Rainbow Six Siege, günümüze kadar etkisini büyük oranda sürdürmeyi başarmış ve aynı zamanda 60 milyondan fazla kullanıcıya hitap ederek, Steam’de anlık en fazla oyuncuya ulaşan oyunlardan birisi olmuştur. Sürekli yeni güncellemeler ve yeni operatörlerle karşımıza çıkan bu oyun, savaş ve strateji anlamında bir FPS oyunudur. 54 adet operatöre sahip …

The post Rainbow Six Siege Ve 2 Yeni Operatör appeared first on Oyunu Bul.

]]>
2015 yılında yılında oyun dünyasına atılan Rainbow Six Siege, günümüze kadar etkisini büyük oranda sürdürmeyi başarmış ve aynı zamanda 60 milyondan fazla kullanıcıya hitap ederek, Steam’de anlık en fazla oyuncuya ulaşan oyunlardan birisi olmuştur. Sürekli yeni güncellemeler ve yeni operatörlerle karşımıza çıkan bu oyun, savaş ve strateji anlamında bir FPS oyunudur. 54 adet operatöre sahip olan Rainbow Six Siege oyunu, yakın zamanda gelecek olan güncelleme ile beraber 2 yeni operatöre daha sahip olacağı resmi sitelerinden duyurulmuştur. İşte Rainbow Six Siege ve 2 yeni operatör hakkında tüm detaylar.

Rainbow Six Siege Oyununa Hangi Operatörler Dahil Edilecek?

Rainbow Six Siege Ve 2 Yeni Operatör

Ubisoft tarafından geliştirilen ve tasarımcılarının Chris Lee ve Daniel Drapeau olan Rainbow Six Siege’in yeni sezonunda Ace ve Melus isimli iki yeni operatörün oyuncularına sunulması bekleniyor. Geçmiş sezonda en sık oynanan Lana ve Oryx yerine Ace ve Melusi operatörlerin geçeceği tahmin edilmektedir. Bu operatörlerin oyun içerisinde hangi özelliklere sahip olacakları oyuncular tarafından henüz bilinmemektedir. Ancak Ubisoft’un resmi sitesinde yayınlanan teaser bazı ipuçlarıyla akıllarda tahminler oluşturmaktadır.

Ace Ve Melusi Operatörleri Hangi Özelliklere Sahip Olacak?

Ace ve Melusi operatörlerinin yetenekleri tam olarak bilinmemesine rağmen saldırı ve defans özelliklerine sahip karakterler olarak ortaya çıkacakları Rainbow Six Siege oyununun resmi hesaplarındaki vidolardan anlaşılmaktadır. Melusi’nin defansa yönelik bir operatör olduğu karakterin üzerinde tasarlanmış olan işçi kıyafetlerinden anlaşılmaktadır. Rainbow Six Siege’nin yeni sezonu olan “Steel Wave” için yayınlanmış olan teaserda savunma operatörü olan Melusi tehlikeli ormanların içinde bir ağacın üstünde görülmektedir. Savaşçı ruhlu operatör olan Ace ise videoda bir binaya saldırırken görüntülenmektedir. Bu onun korkusuz bir suikastçı olduğunun kanıtıdır. Aynı zamanda Ace’nin daha önce hiçbir karakterde görülmemiş olan bir özelliği ise hedefine ulaşabilmek için yüzeyler arasında geçiş yapıp duvarlar ve tavan arasında gezebileceği yayınlanmış olan teaser’dan anlaşılabilmektedir. Teaser’dan anlaşılan bir diğer görüntü ise Ace, etrafında olan yıkıntılar ve tavandan aşağı doğru sürüklenip inebilmekte ve aynı zamanda yerde bulunan tahta parçalarının arasından geçebilmektedir. Bunun yanı sıra Melusi operatörünün ses konusunda ciddi oranda yetenekli olduğu yine yayınlanan verilerden anlaşılmaktadır.

Rainbow Six Siege ve 2 yeni operatör yazımızın sonuna geldik. Diğer içeriklerimize de göz atabilirsiniz. Farklı konularda en hızlı bilgiye ulaşabilmeniz için bizleri takip etmeye devam edin.

The post Rainbow Six Siege Ve 2 Yeni Operatör appeared first on Oyunu Bul.

]]>
https://oyunubul.com/rainbow-six-siege-ve-2-yeni-operator/feed/ 0
Dragon Storm Fantasy Evreninde Ejderha Ol, Kaderini Belirle https://oyunubul.com/dragon-storm-fantasy-evreninde-ejderha-ol-kaderini-belirle/ https://oyunubul.com/dragon-storm-fantasy-evreninde-ejderha-ol-kaderini-belirle/#respond Fri, 15 May 2020 17:45:43 +0000 https://oyunubul.com/?p=2271 GOAT Games tarafından geliştirilen mobil RPG oyunu Dragon Storm Fantasy oyun dünyasında büyüyerek iz bırakmaya devam ediyor. Oyuncuları büyüleyen hikayesi, gelişmiş 3D grafik özellikleri ile tüm oyun dünyasına güzel bir deneyim sunarak global çaptaki etkisini arttırıyor. Oyunun bir parçası olmak isteyen herkes, şimdi Dragon Storm Fantasy’e Android ve iOS platformlarından ulaşabilir! Oyun dünyasına sunulmasından bugüne, …

The post Dragon Storm Fantasy Evreninde Ejderha Ol, Kaderini Belirle appeared first on Oyunu Bul.

]]>
GOAT Games tarafından geliştirilen mobil RPG oyunu Dragon Storm Fantasy oyun dünyasında büyüyerek iz bırakmaya devam ediyor. Oyuncuları büyüleyen hikayesi, gelişmiş 3D grafik özellikleri ile tüm oyun dünyasına güzel bir deneyim sunarak global çaptaki etkisini arttırıyor. Oyunun bir parçası olmak isteyen herkes, şimdi Dragon Storm Fantasy’e Android ve iOS platformlarından ulaşabilir!

Oyun dünyasına sunulmasından bugüne, sürükleyici kurgusuyla birçok oyuncudan beğeni toplayan Dragon Storm Fantasy global çapta büyümeye devam ediyor. Oyuncular Dragon Storm Fantasy evreninde, oyunun büyük bir parçasını oluşturan PvP savaşlarında ön plana çıkmaya çalışarak zorlu bosslar ile karşı karşıya geliyorlar. Oyunun hikayesinde etkili bir şekilde ilerlemek isteyenlerin, Seçilmiş Kişi olarak oyuna başlayarak Kutsal Ejderha’ya dönüşme yolundaki tüm görevleri başarıyla tamamlamaları gerekiyor.

İlk aşamada oyunculara Savaşçı, Büyücü ve Okçu sınıfları sunan Dragon Storm Fantasy’de, oyuncular direkt olarak kaderlerini seçmeye yönlendiriliyorlar. Sınıflarını seçenler aynı zamanda hangi ejderhayla yollarına devam etmek istediklerinin de kararını vermiş oluyorlar. İblis Toprakları’ndan başlayan macerada oyuncuların nereye yöneleceği ve kaderlerini nasıl çizecekleri tamamen onlara kalmış!

Dragon Storm Fantasy evreninin toplamda 7 İlahi Ejderhası bulunuyor. Bu ejderhaların hepsi kendilerine özgü farklı yetenekleri ile ön plana çıkıyor. Hepsi birbirinden farklı hikayesiyle Arcus’u korumak için her şeye hazırlar! Aralarındaki en genç ejderha olan Kutsal Işık Ejderhası’ndan, en yaşlı ejderha olarak bilinen Kutsal Uzay Ejderhası’na kadar hepsi Seçilmiş Kişi’yi bekliyor. Oyunda yer alan Seçilmiş Kişi, bu farklı özelliklere sahip İlahi Ejderhalar tarafından Arcus’u koruma yolunda ilerleyecek.

Dragon Storm Fantasy artık tamamen Türkçe!

GOAT Games tarafından geliştirilen Dragon Storm Fantasy artık Türk oyunculara da kendi dillerinde hizmet vermeye devam ediyor. Tamamen Türkçe olan oyunda, oyuncular hikayeyi daha rahat bir şekilde kavrayarak görevlerini tamamlayabiliyorlar. Oyuncular, görevlerini tamamladıkları esnada zorlu bosslara karşı mücadele ederken kendi sınıflarına uygun ejderhalara ve onların türevlerine dönüşerek daha güçlü saldırı becerilerine sahip olabiliyorlar.

Oyunun hikayesi boyunca, fantastik bir romanın parçasını tamamlamaya doğru ilerleyen oyuncular görevleri tamamlama süreçlerinde kendilerini Arcus’un kaderini belirlemek için bir kahraman olarak görecekler. Savaşırken daha fazla güce ihtiyacı olan oyuncular, arkadaşlarıyla bir araya gelerek mücadelelerine devam edebilecekler. Ne kadar fazla risk o kadar büyük ödül mottosuyla savaşçılarını zorlu bir maceraya sürükleyen Dragon Storm Fantasy, oyunculara çevrim içi olmadıkları zamanda da kaynak seçebilecekleri imkanlar sunuyor.

Ekip çalışmasını büyütmek isteyen oyuncular ise lonca kurarak kendilerini daha fazla geliştirebilecekler. Bu sayede PvP sıralamasında yükselen oyuncular, loncalarına bağış yaparak onları geliştirip daha da yükselebilecekler. Tüm bunlara ek olarak gelişmiş loncalarınızla birlikte de PvP savaşlarına katılan oyuncular sıralamalarda zirveyi görebilecekler.

Dragon Storm Fantasy’nin sürükleyici hikayesi, eşsiz sanat tarzı, tamamen 3D sunumu ve devasa PvP savaşları oyunun buzdağının sadece görünen kısmı! Bu evrende yer almak ve bir ejderha olarak kaderini belirlemek istiyorsanız oyunu Google Play Store ve iOS App Store’dan indirebilirsiniz.

The post Dragon Storm Fantasy Evreninde Ejderha Ol, Kaderini Belirle appeared first on Oyunu Bul.

]]>
https://oyunubul.com/dragon-storm-fantasy-evreninde-ejderha-ol-kaderini-belirle/feed/ 0
Guardian ve Shai Sınıfları İçin Rabam Beceri Ağacı Güncellemesi Geliyor https://oyunubul.com/guardian-ve-shai-siniflari-icin-rabam-beceri-agaci-guncellemesi-geliyor/ https://oyunubul.com/guardian-ve-shai-siniflari-icin-rabam-beceri-agaci-guncellemesi-geliyor/#respond Thu, 14 May 2020 08:43:07 +0000 https://oyunubul.com/?p=2269 Maceracılar, sınıflarını Black Desert evrenine yeni dahil olan içerikler sayesinde geliştirmeye devam ediyor. Bu hafta Guardian ve Shai sınıfları için gelen güncelleme ile sınıflar arasındaki rekabet daha da artacak ve özel etkinlikler sayesinde Maceracılar değerli ödüller kazanma şansı yakalayacak. Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA’da Guardian ve Shai sınıflarının artık Rabam Becerilerine sahip olabileceğini açıkladı. …

The post Guardian ve Shai Sınıfları İçin Rabam Beceri Ağacı Güncellemesi Geliyor appeared first on Oyunu Bul.

]]>
Maceracılar, sınıflarını Black Desert evrenine yeni dahil olan içerikler sayesinde geliştirmeye devam ediyor. Bu hafta Guardian ve Shai sınıfları için gelen güncelleme ile sınıflar arasındaki rekabet daha da artacak ve özel etkinlikler sayesinde Maceracılar değerli ödüller kazanma şansı yakalayacak.

Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA’da Guardian ve Shai sınıflarının artık Rabam Becerilerine sahip olabileceğini açıkladı. Bu yeni becerilerle Maceracılar, güçlü düşmanlarını alt etmeye yardımcı olacak ve güçlerini arttırmalarını sağlayacak benzersiz bir yönteme sahip olacaklar.

Rabam Aydınlanması, Maceracıların daha güçlü bir beceri oluşturmak için iki ana silah becerisini birleştirmelerini sağlayan bir sistem olarak oyunculara sunuluyor. Bu yeni beceri, Maceracıların zaten sahip olduğu eski becerilere ek olarak kullanılabilecek. Hem Guardian hem de Shai için birinci ve ikinci Rabam becerileri sırasıyla Lv. 56 ve Lv. 57. seviyelerinde edinilebilecek.

Buna ek olarak, bu hafta gerçekleşecek oyun içi etkinlikler Maceracılarla buluşmaya hazırlanıyor. 3 Haziran tarihine kadar “Yaşam Mevsimi” etkinliğine katılan Maceracılar, toplayıcılık, balıkçılık ve aşçılık yaparak çeşitli ödüller elde edebilecekler. Bu etkinlik döneminde diğer birçok etkinlikle birlikte %50 Yaşam EXP güçlendirmesi sunulacak.

Bugünden itibaren “Bir Dilek Tut” etkinliği de Black Desert evrenine dahil oluyor. Maceracılar, 20 Mayıs tarihine kadar her gün Velia’daki bir nesnenin yanında dilek tutabilecekler. Dilek tutanlar, Büyük Şanslı Çantalar ve Dilek Nişanları toplayarak Cron Taşı ve Valks’ın Tavsiyesi gibi özel eşyalar kazanma şansına sahip olacaklar. Maceracılar tarafından dilenen dilek sayısına bağlı olarak özel ödüller sahiplerini bulacak.

Black Desert Türkiye&MENA’ya Ek Etkinlik Sunucuları

Yanı sıra, Maceracıların son zamanlarda gösterdiği yoğun ilgi ve desteklere teşekkür amaçlı Black Desert Türkiye&MENA’ya iki ek etkinlik sunucusu eklendi. Yeni Rulupee 1 ve Rulupee 2 sunucuları oyun deneyimini daha da geliştirecek.

Daha fazla bilgi almak için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

The post Guardian ve Shai Sınıfları İçin Rabam Beceri Ağacı Güncellemesi Geliyor appeared first on Oyunu Bul.

]]>
https://oyunubul.com/guardian-ve-shai-siniflari-icin-rabam-beceri-agaci-guncellemesi-geliyor/feed/ 0