Final Fantasy VII Remake Sistem Gereksinimleri (PC)

Final Fantasy VII Remake Sistem Gereksinimleri

Square Enix tarafından gelen açıklama ile Final Fantasy VII Remake oyununun 3 Mart 2020 tarihi için çıkış yapacağını belirtmişti. Fakat bir süre sonra gecikmenin yaşanabileceğini belirten Square Enix oyunculara farklı bir çıkış tarihi verdi. Merak edilen konular ise Final Fantasy VII Remake sistem gereksinimleri ne olacak? ve Final Fantasy VII Remake çıkış tarihi ne zaman?

Final Fantasy VII Remake Sistem Gereksinimleri

Final Fantasy VII Remake Çıkış Tarihi

İlk çıkış tarihi olarak 3 Mart 2020 tarihini gösteren oyun firması bir süre sonrasında da ertelemenin gerçekleşeceğini söyledi. Neyse ki oyuncuları uzun bir süre bekletmeyecek ve Final Fantasy Remake heyecanının yakın bir tarihte tekrardan yaşanabileceği müjdesi veriliyor. Güncel Final Fantasy VII Remake çıkış tarihi 10 Nisan 2020 tarihi olarak duyurulmuştur. Tüm oyuncular bu tarihten itibaren birçok platformdan satın alma işlemlerini gerçekleştirerek oyun keyfini sürmeye başlayabilir.

Final Fantasy VII Remake Sistem Gereksinimleri

Diğer merak edilen konulardan biri ise oyunun sistem gereksinimleri oluyor. Minimum sistem gereksinimleri dahil tavsiye edilen sistem gereksinimleri güncel ve kaliteli bir bilgisayar ihtiyacının olduğunu gösteriyor. İşte oyunun sistem gereksinimleri;

Minimum Sistem GereksinimleriTavsiye Edilen Sistem
İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-8320Intel Core i7-6700K 4.00 GHz / AMD Ryzen R5 1600
Grafik İşlemci: Nvidia GeForce GTX 960 2 GB / AMD Radeon R9 380Nvidia GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX Vega 56 8GB
Bellek: 8 GB RAM16 GB RAM
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan50 GB kullanılabilir alan
İşletim Sistemi: Windows 7 64 BitWindows 7 64 Bit