Çıkacak Oyunlar

Gönüllerin Efendisi GTA VI Geliştirme Aşamasında

Çocukluğumuzun geçtiği, şifre yazarak hileler yaptığımız, görevleri tekrar tekrar oynadığımız ve tabiki Grand Theft Auto serisinin de her oyununu oynadığımız doğrudur. Her geçen gün farklı yabancı kaynaklardan farklı söylentiler ortaya atılıyor, bunların kesinliğini ispatlamak imkansız olsa da gönüllerin efendisi GTA VI geliştirme aşamasında olduğuna dair çok güçlü somut bilgiler bulunuyor.

GTA V üzerinden 7 yıl geçmesine rağmen hala online oyuncu sayısıyla, hikaye modunu oynayan oyuncularıyla ölümsüz bir oyun olduğunu kanıtlıyor. Fakat üzerinden 7 yıl geçmesine rağmen bu denli sevilen bir oyunun yenisinin çıkmaması için hiçbir sebep yok. Birçok oyuncu da aslında GTA VI haberlerini çok uzun zamandır bekliyor. Oyun sektöründe başarılı bir firma haline gelen Rockstar Games için son zamanlarda çok daha fazla mesai yaptırıldığı ve çıkarılacak sıradaki oyunun da GTA VI olduğu söyleniyor.

Jason Screirer adlı yazarın yazdığı bir haberde GTA VI geliştirme aşamasına yeni geçmiş ve emekleme aşamasında olduğundan bahsediyor. Ayrıca firmada çalışanların fazladan mesai yaptığını, zaman zaman yöneticilerle çalışanların arasında problemlerin gerçekleştiği de yazıda yerini almış bulunuyor.

GTA 6 çıkış tarihi ve fiyatı

GTA VI Ne Zaman Çıkacak?

Peki, tüm bunların yanı sıra GTA VI ne zaman çıkacak? Hasret kaldığımız serinin bir diğer oyunu için kesin bir tarih var mı? Oyun hakkında net bir şey varsa o da çıkış tarihinin bilinmediği yönündedir. Yabancı kaynaklara göz atacak olursak oyun üretim aşamasına girmiş ve geliştirme aşamasında bulunduğu görebiliriz. Su götürmez bir gerçek ise RDR2’nin çok uzun bir süre geliştirme aşamasında kaldığıdır. Bu da okları GTA VI’ya çeviriyor. Aynı durum GTA VI için geçerli olursa uzun bir süre daha çıkışını göremeyebiliriz. Yine de oyunun geliştirme aşamasında olduğunu duymak da güzel bir haber olacaktır.

Tüm bu detayların ardından sizce GTA VI oyununu bu sene sonlarında ya da 2021 yılında görme olanağımız nedir? Siz, GTA 6’nın ne zaman çıkacağını düşünüyorsunuz?

Diğer yazımıza göz atabilirsiniz;

Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.