GTA 5, Rust ve Çok Daha Fazlasını Hediye Ediyoruz

cekilis

Oyunubul.com sitesi bugün itibariyle 1 ayını doldurmaya yaklaşıyor. Yeni olmakla beraber güzel bir oyuncu kitlesine hitap etmeye başladığımızı belirtmemiz gerekir. Gerek güzel ilerleyişimiz şerefine gerek daha fazla kitleye ulaşabilmek için sizlere onlarca oyun hediye edeceğiz. Bu oyunlar hem birçok kişinin hoşuna gidecek hem de birçok oyun sever bunlardan faydalanabilecek. Steam üzerinden vereceğimiz bu oyunlar için bir çekiliş yapacağız. Çekiliş sonucunda da ücretsiz oyunlar sahiplerine ulaşacak.

Bu ücretsiz oyunlardan bahsedecek olursak; Steam’in en çok satılan oyunlar kategorisinde yer alan ve her geçen gün de daha fazla oyuncusu olan Roll-play yapabileceğiniz, online oynayabileceğiniz popüler oyunumuz GTA V’dir. Bir şanslı üyemiz bu çekiliş sonucunda GTA V sahibi olacak ve bununla da sınırlı kalmıyor, çok daha fazlasını sizlere hediye ediyoruz. GTA V haricinde 1 adet Rust Steam Key vereceğiz. 2 adet ücretsiz oyun haricinde çekiliş sonucunda da 6 adet Steam Random Key ve 3 adet Steam Premium Key hediye edilecektir. Toplamda 11 birbirinden güzel hediye. Gelin hadi bu hediyeleri bir liste halinde sizlere aktaralım.


Çekilişte Yer Alan Hediyeler ve Ücretsiz Oyunlar

  • 1 Adet GTA V Steam Key
  • 1 Adet Rust Steam Key
  • 6 Adet Steam Random Key
  • 3 Adet Steam Gold Random Key

Çekilişe Katılmak İçin Yapılması Gerekenler

Ücretsiz oyunlar elde etmenin ve çekilişe katılmanın birçok yolu var bu yollardan ne kadar çok denerseniz o kadar kazanma ihtimalinizi arttırabilirsiniz.

  • Bu paylaşımın altında herhangi bir yorumda bulunmak size bir bilet kazandıracaktır. (Diğer paylaşımlara yapılacak yorumlarda ek bilet kazandıracaktır.)
  • Twitter hesabımızı takip etmek bir bilet hakkı kazandıracaktır.
  • Twitter hesabımızdan paylaştığımız çekiliş postunu retweet etmek bir bilet hakkı daha kazandıracaktır.
  • Bu paylaşımı sosyal medya hesaplarınızda link ve resim ile paylaşmanız size ek olarak bir bilet daha kazandıracaktır. (Her farklı sosyal medya paylaşımında bir adet bilet – Paylaştığınız hesapları yorumda belirtmeniz gereklidir. )
  • ÖRN.
KATILIYORUM. İNSTAGRAM: @oyunubul hesabında paylaşıldı = 2 bilet
Ücretsiz Oyunlar

GÜNCELLEME: Çekiliş 15.10.2019 tarihinde sonlanacak ve kazananlar ya bu paylaşımda ya da yeni bir paylaşım şeklinde sosyal medya hesaplarımızda paylaşılacak.