Oyun Dünyası

GTA 5, Rust ve Çok Daha Fazlasını Hediye Ediyoruz

Oyunubul.com sitesi bugün itibariyle 1 ayını doldurmaya yaklaşıyor. Yeni olmakla beraber güzel bir oyuncu kitlesine hitap etmeye başladığımızı belirtmemiz gerekir. Gerek güzel ilerleyişimiz şerefine gerek daha fazla kitleye ulaşabilmek için sizlere onlarca oyun hediye edeceğiz. Bu oyunlar hem birçok kişinin hoşuna gidecek hem de birçok oyun sever bunlardan faydalanabilecek. Steam üzerinden vereceğimiz bu oyunlar için bir çekiliş yapacağız. Çekiliş sonucunda da ücretsiz oyunlar sahiplerine ulaşacak.

Bu ücretsiz oyunlardan bahsedecek olursak; Steam’in en çok satılan oyunlar kategorisinde yer alan ve her geçen gün de daha fazla oyuncusu olan Roll-play yapabileceğiniz, online oynayabileceğiniz popüler oyunumuz GTA V’dir. Bir şanslı üyemiz bu çekiliş sonucunda GTA V sahibi olacak ve bununla da sınırlı kalmıyor, çok daha fazlasını sizlere hediye ediyoruz. GTA V haricinde 1 adet Rust Steam Key vereceğiz. 2 adet ücretsiz oyun haricinde çekiliş sonucunda da 6 adet Steam Random Key ve 3 adet Steam Premium Key hediye edilecektir. Toplamda 11 birbirinden güzel hediye. Gelin hadi bu hediyeleri bir liste halinde sizlere aktaralım.


Çekilişte Yer Alan Hediyeler ve Ücretsiz Oyunlar

 • 1 Adet GTA V Steam Key
 • 1 Adet Rust Steam Key
 • 6 Adet Steam Random Key
 • 3 Adet Steam Gold Random Key

Çekilişe Katılmak İçin Yapılması Gerekenler

Ücretsiz oyunlar elde etmenin ve çekilişe katılmanın birçok yolu var bu yollardan ne kadar çok denerseniz o kadar kazanma ihtimalinizi arttırabilirsiniz.

 • Bu paylaşımın altında herhangi bir yorumda bulunmak size bir bilet kazandıracaktır. (Diğer paylaşımlara yapılacak yorumlarda ek bilet kazandıracaktır.)
 • Twitter hesabımızı takip etmek bir bilet hakkı kazandıracaktır.
 • Twitter hesabımızdan paylaştığımız çekiliş postunu retweet etmek bir bilet hakkı daha kazandıracaktır.
 • Bu paylaşımı sosyal medya hesaplarınızda link ve resim ile paylaşmanız size ek olarak bir bilet daha kazandıracaktır. (Her farklı sosyal medya paylaşımında bir adet bilet – Paylaştığınız hesapları yorumda belirtmeniz gereklidir. )
 • ÖRN.
KATILIYORUM. İNSTAGRAM: @oyunubul hesabında paylaşıldı = 2 bilet
Ücretsiz Oyunlar

GÜNCELLEME: Çekiliş 15.10.2019 tarihinde sonlanacak ve kazananlar ya bu paylaşımda ya da yeni bir paylaşım şeklinde sosyal medya hesaplarımızda paylaşılacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

44 Yorum

 1. Katılıyorum, Twitter @ckreklamajansi ismiyle takip edildi, retweet yapıldı ve çekiliş paylaşıldı.

 2. Steam Gold Random Key Kazanıldı.

  Dragon’s Dungeon: Awakening çıktı.
  Kötü şansıma 90% indirimle 18,00 TL den 1,80 TLye düşmüş. Umarım kod 1.80 tl den pahalı değildir.

  Bu güzel çekiliş için teşekkür ederim.

  1. Belirtilen tarih sonucunda çekilişimiz sonlanmıştır. İleri ki tarihlerde görüşmek dileğiyle… Takipte kalınız ve kaçırmayınız 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.