GTA V Ücretsiz Olabilir, Epic Games’ten Harika Sürpriz

GTA V Ücretsiz

Çıkışının üzerinden uzun yıllar geçse de hala yüksek fiyatlarla satış yapan ve her geçen gün de kullanıcı sayısını arttırmayı başaran oyun GTA V ücretsiz olabileceği haberleri hızlı bir şekilde internet aleminde yayılmaya başladı.

Bildiğiniz gibi Epic Games uzun bir süre önce kaliteli oyunlar dahil birçok oyununu Steam mağazasında satışa sunmaktaydı. Bunun ardından kendi platformunda satışa başlayan Epic Games oyuncu sayısını arttırabilmek ve mağazaya ilgi aşılamak adına A++ oyunlar dahil daha birçok oyunu ücretsiz bir şekilde oyunculara sunmaya başladı. Uzun zamandır da bu geleneği devam ettiren başarılı oyun satış platformu bugün çok daha farklı bir şekilde haberlerle karşımıza geldi. Ücretsiz oyun şöleninde yarın paylaşılacak kaliteli oyun hala süpriz tutuluyor olsa da GTA V olduğu söylentileri bulunuyor. Üstelik bu söylentilerin de güçlü olduğunu düşünürsek yarın bedava GTA V ile karşı karşıya gelebiliriz.

GTA V Ücretsiz mi Oldu?

Şimdilik GTA V oyununun bedava olduğunu kesin bir şekilde belirtemesek de yapılan söylentiler bu yönde olup her geçen saat de artış gösteriyor. Bu yazının paylaşıldığı saatten 17 saat sonra ücretsiz bir şekilde kaliteli bir oyun Epic Games üzerinden satın alınabilir olacak. Oyuncuların çoğu bu oyunu bekliyor ve GTA V olması yönünde de büyük umutları barındırıyor. Yarın yani 15.05.2020 akşam saat 6’da oyun hakkında kesinliğe sahip olup, ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabileceğiz. Şimdilik tüm detaylar bundan ibaret. Haberler yayıldıkça ve kesinlik kazandıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Diğer haberlerimize de göz atmaya ne dersin?