Hakkımızda

Oyunubul ekibi olarak 11.09.2019 tarihinde ismimizi kayıt ettirdik.
14.09.2019 yılında da yayın hayatına giriş yaparak oyuncularla buluştuk. Hakkımızda detaylı bilgiler verecek olursak eğer oyuna dair birçok bilginin bir arada bulunduğu ve bulunacağı site ile oyun severlerin ortak bir paydada buluşması amaç edinilmiştir. Böylece bilgileri kolaylıkla bulmaları söz konusu olacak.
Her ay farklı oyunlar ve bu oyunlarla ilgili içerikler özgün, samimi bir dil ile karşınızda olacak.

Biz Neler Yapıyoruz?

Oyunu Bul tek bir kişi ile kurulmuş, günden güne büyüyen oyunlar hakkında tüm bilgileri bulabileceğiniz tek adres olmak için çaba gösteren bir web sitesidir. Oyun sektörün de adımızın çok daha fazla duyulması için yaptığımız çalışmalara özen gösteriyor, bu çalışmaların sayısını da dur durak bilmeden arttırıyoruz.

Oyunu Bul’da Neler Var?

Oyunu Bul web sitesinde neler var? Yeni oyunlar çıktı ve bu oyunlar hakkında bilgiler mi edinmek istiyorsunuz, zorlu oyunlar için rehberlere mi ihtiyacınız var, ücretsiz oyunları takip etmek ve oyunların sistem gereksinimlerini merak mı ediyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Çıkacak oyunlardan, özel düzenlenmiş oyun listelerine kadar daha birçok içeriklerimiz ve çekilişlerimiz ile sizlerleyiz.

oyunubul hakkımızda

Oyunu Bul Projesi

Artan oyuncu kitlemiz ve her gün tekrar tekrar bizleri takibe alan ziyaretçilerimiz ile oyunu bul projesinin güzel bir şekilde ilerlediğini fark ediyoruz. Tüm bu destekleriniz ile de devamlılığı sağlanacak olan projemiz çok daha fazla ileriyi gözüne kestirmiş bulunuyor. Yeniliklerle ve kendine has özellikleriyle de güncel kalmaya devam ediyor.

Hakkımızda sayfasında her geçen gün yapacağımız güncellemelerle yayın hayatımıza devam edeceğiz. Siz ziyaretçilerimizin desteğiyle de çok daha hızlı bir şekilde gelişim gösterebilir ve güzel yerlere gelebiliriz.

Oyunu Bul Ekibi Sunar