Half Life Alyx Çıkış Tarihi Belli Oldu

Half Life Alyx çıkış tarihi

Valve uzun zamandır; sanal gerçek üzerinde çalıştığını, bu alanda geliştirmeler yaptığını oyunculara duyuruyordu. Elbette bu çıkış güçlü olmalıydı. Bu yüzden çıkış için uzun zamandır beklenen yeni bir Half Life oyunu tasarladılar. Oyun hakkında ilk bilgi bizlere Kasım 2019 tarihinde ulaşmıştı, o zamanlar çıkış için Mart ayı işaret edilmişti. Bugün ise resmi olarak Half Life Alyx çıkış tarihi belli oldu. Oyuncular için bu haber mükemmel bir devrimdi, yıllardır bu anı bekliyorlar ve hayalini kuruluyorlardı. Beklentiler genel olarak Half Life 3 yönünde olsa da bu oyunda bir onun kadar büyük bir heyecan yarattı. Üstelik oyuncular arasında beklenti oldukça yüksek.

Half Life Alyx Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

Valve yetkilileri oyuncularda büyük heyecan yaratacak olan resmi çıkış tarihini açıkladı. Serinin en çok heyecan yaratan oyunu, en çok beklenen oyunu olma özelliklerini taşıyacak. Belki de en önemli oyunlarından biri haline gelecek Half Life Alyx çıkış tarihi 23 Mart 2020 olarak açıklandı. Half Life Alyx çıkacağı tarih belirlendi fakat oyuncuların bir kısmı hala bu haberden memnun değil. Yayımlandığı tarihten itibaren oyunu ancak gerekli ekipmanlara ve oyuna sahip olanlar oynayabilecek. Sanal gerçeklik ekipmanlarına sahipseniz, gerçekten ilk olarak deneyimleyebilecek oldukça şanslı insanlar arasında yer alıyorsunuz. Çıkış tarihinin resmi olarak açıklanmasından sonra Valve oyun içi birçok görseli sosyal medya üzerinden paylaştı.

Half Life Alyx Oyunu Hakkında Detaylar

Oyuncuların baş ucu oyunu olan Half Life serisinin yeni oyunu; büyük bir ihtimale Gordon Freeman ile ortak bir şekilde çalışan Alyx Vance hakkında olacak. Bu harika karakterin oyun içinde son görüldüğü yer ise meşhur yaş sahnesidir. Bu sahnede Alyx Vance karakteri babasının ölümü için yas tutmaktaydı, şimdi neler olacağı ise tamamen size bağlı olacak. Gelecekte bizi nelerin beklediğini bilemeyiz, belki bir Half Life 3 normal pc oyunu olarak piyasaya sürülür. O zamana kadar Alyx ile yetinmek her oyuncunun şimdilik hayali olacaktır. Yenilikler konusunda sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Detaylı bilgiler için diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.