İşte O Oyun Ertelendi! Birer Birer Erteleniyorlar

Dying Light 2 Ertelendi

Bildiğiniz gibi büyük beklentiler beslediğimiz, her geçen gün de çıkış tarihine yakınlaştığımızın sevincini yaşadığımız Cyberpunk 2077 kısa bir süre öncesinde “Cyberpunk 2077 Ertelendi ” haberleri ile karşımıza çıktı. Oyuncuların beklentileri daha uzak bir tarihlere ertelenince ister istemez insanların şevki de kırıldı. Fakat ertelendiğini belirttiğimiz oyun Cyberpunk 2077 değil. Bu sefer de Dying Light 2 ertelendi.

Sık sık oyunlar çıkış tarihlerine yetiştirilmeyip farklı bir tarihe ertelenme ile sonuç bulabiliyordu. Fakat son zamanlarda ertelenmeler daha sık yaşanmaya başladı. Bununla da kalmayıp ertelenen oyunlar herkesin beklediği, büyük şirketlerin yapımcılığını üstlendiği oyunlar oldu. İşte o oyun ertelendi!

Dying Light 2 Ertelendi

Dying Light 2 Ertelendi

Zombi severler ile aksiyon severleri bir araya getiren türünün benzeri olmayan tarzda bir oyun Dying Light ilk oyunuyla birçok oyuncuya kendini sevdirmeyi başarmıştı. Fakat Dying Light 2 çıkış tarihi verilmesinin ardından ertelenme haberi de oyuncuların üzülmesine yol açtı.

Dying Light 2 Ne zaman Çıkacak?

Ne kadar beklenmedik bir haber olsa da bu sefer oyunu bekleyen oyun severlerin kafasında başka sorular oluşmaya başladı. Dying Light 2 ne zaman çıkacak? En üzücü durumda burada başlıyor. Dying Light 2 zombi oyunu belirli bir tarihe ertelenmedi. Bu da demek oluyor ki oyuncuların sabırlı bir şekilde oyun için tekrardan bir çıkış tarihi verilmesini beklemekten başka bir yolları yok. Sıkılacağım diye düşünmeyin gelin 2020 yılında çıkacak oyunlar ile bekleyişleri eğlenceye çevirin.