Kasım Ayında Çıkacak Oyunlar

Çıkacak Oyunlar

Kasım ayı için birbirinden güzel 8 farklı oyunun çıkış yapacağı duyuruldu. Geçtiğimiz Eylül ayı genel olarak spor oyunlarını beraberinde getirirken Ekim ayında da aksiyon ağırlıklı oyunlar çıkış yapacaktı. Bu ay ise kamuoyunda merakla beklenen Star Wars Jedi: Fallen Order ve Kojima’nın yeni oyunu Death Stranding gibi oyunlar bizleri bekliyor.

Just Dance 2020

Oyun Ubisoft tarafından geliştirilen Just Dance serisinin gelecek en güncel oyunudur. Just Dance 2020 daha önceki oyunlar gibi dans ritim temasını işleyen bir yapıdadır. Oyun, 5 Kasım’da Nintendo Switch, Wii, PS 4, Xbox One ve Google Stadia için yayınlanacak. Google Stadia için çıkacak ilk Just Dance oyunu olma özelliğini de taşıyor.

Death Stranding

Konami’den ayrılan Kojima’nın ve şirketinin yapmış olduğu ilk oyun olma özelliğini taşıyan Death Stranding 8 Kasım’da raflardaki yerini alacak. Oyun sadece PS4 platformunda oynanabilecek. Apokaliptik bir evrende geçek oyun Kōbō Abe adlı Japon yazarın eserlerinden esinlenerek geliştirilmiştir. Oyundaki karakterlere Norman Reedus ve Mads Mikkelsen gibi ünlü oyuncular hayat vermekte. Oyun ilk teaserının yayınından bu yana merakla beklenmekte.

Need For Speed Heat

NFS Heat, Ghost Games tarafından geliştirilmiş ve Electronic Arts tarafından 8 Kasım’da yayınlanacak serinin 24. oyunudur. Serinin 25. Yıl dönümünde çıkacak olan oyun Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek. Oyunun Standart Edition ve Deluxe Edition olmak üzere iki farklı sürümü olacak.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Ünlü film ve oyun serisi Star Wars’un son oyunu niteliğindeki Jedi: Fallen Order, Respawn Entertainment tarafından geliştirildi ve 15 Kasım’da Elektronik Arts tarafından yayınlanacak. Oyunda tek başına kalmış bir Padawan’ı TPS olarak yönlendireceğiz.

Doom Eternal

Doom Eternal, id Software tarafından geliştirildi ve 22 Kasım’da Bethesda Softworks tarafından yayınlanacaktır. Oyun Google Stadia, Nintendo Switch, PlayStation 4, Microsoft Windows ve Xbox One için piyasaya sürülecek.

Sniper Ghost Warrior Contracts

Ünlü oyun serisinin Sniper’ın son oyunu Sniper Ghost Warrior Contracts 22 Kasım’da PlayStation 4, Xbox One, PC için piyasaya sürülecek. Oyun geliştirmesini ve yayınlanmasını ise CI Games üstleniyor.