Oyun Haberleri

Korona virüsü Pleague Inc Satışlarını Arttırdı

Pleague Inc Ne Oyunu?

Pleague Inc korona virüsü ile tekrardan gündeme geldi. Gerçek zamanlı strateji oyunu olan Pleague Inc, uzun zamandır ilgiyi üstünde bulunduruyor olsa da Korona virüsünün de önem kazanmasıyla çok daha fazla oyuncuyu bünyesinde bulundurmaya başlamıştır. Çin başta olmak üzere birçok ülkede tekrardan gündeme gelen oyun büyük oranda rağbet gördüğü söylenebilir. Oyundaki amaç herhangi bir hastalığın birtakım yollarla hızlı ve kalıcı bir şekilde Dünya’ya yayılmasını sağlamak ve Dünya üzerinde bulunan insan yaşamına son vermektir.

Ndemic Creations tarafından yapılmış oyun amacı doğrultusunda ne kadar iyi bir örnek olmasa da insanların korkularını geçiştirme sürecinde, virüs olayını çok daha basite indirgemede oyunculara yardımcı olabilmektedir.

120 milyon gibi büyük oyuncu kitlesine sahip Pleague Inc korona virüsü ile de yeni bir güncelleme aldı. Güncelleme birçok oyuncunun yeni keşfetmesine ya da oyunu bilmesine rağmen tekrardan başlamasına neden olmuş gibi gözüküyor. Bu tehlikeli virüs olayının da en yakın zamanda geçmesi ve en zararsız şekilde son bulmasını yeğleriz.

Pleague Inc Nasıl Oynanır?

Pleague Inc Nasıl Oynanır? Pleague Inc, anlaması ve oynaması gayet basit bir oyundur. Genel itibariyle çeşitli hastalıklardan istediğini seçerek bu hastalıkların gelişimi üzerinde rol oynamanız ve hastalığı çok daha hızlı bir şekilde Dünya’nın geneline yayma çabasına girmeniz gereklidir. Ulaşımdan, hasta karşıtı hareketlere, direnç için üretilen ilaçlara kadar birtakım yollarla hastalığın yayılmasında kolaylıklar ya da zorluklarla karşı karşıya kalacak, iyi bir strateji ile de bu kısmı başarılı kılabileceksiniz. Yapmanız gereken devletlerin yaymaya çalıştığınız hastalığın tedavisini bulmadan tüm nüfusa yayılmanızdır.

Pleague Inc Satın Al

Pleague Inc oyunu severleri Steam ve diğer konsol marketleri ile oyuna ulaşabilirler. Oyun hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz steam adreslerinden kullanıcı yorumlarına da göz atabilirsiniz. Steam’den satın almak isteyenler ise buraya tıklayarak oyunu satın alabilirler.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.