Oyun Dünyası

Koşu Bandı ile Death Stranding Oynama (Video)

Hideo Kojima uzun zamandır oyun sektöründe adını altın harflerle kazıyan ve son oyun projesiyle de dikkatleri fazlasıyla üstüne çeken bir yapımcı. Yakın zamanda da “Hideo Kojima Kimdir?” adlı bir yazımızı da paylaşmıştık. Bunun ardından Death Stranding oyunu ile başarısına bir yenisini eklemiş, milyonlarca oyuncuyu bir oyunda bir araya getirmiştir.

death stranding inceleme
death-stranding-inceleme

Death Stranding Oyununu Hatırlayalım

Oyunda Türkçe yazılar mevcut oyunu oynarken İngilizce metinler yerine Türkçe bir şekilde hikayeyi daha iyi anlamak sizi oyuna daha fazla bağlayacaktır. Bunun yanı sıra bir kargocu görevi görmemiz diğer oyunlardan çok daha farklı bir halde kendimizi bulmamızı sağlıyor. Farklı ve aksiyonlu bir hikayeye sahip. Ayrıca oyun bol bol video keyfiyle de oyuncularına film izler gibi güzel bir vakit geçirmesini sağlıyor. Her geçen gün daha da gelişen karakterimiz açık dünya da başarılı bir şekilde kargolarını hasar almaksızın sahiplerine ulaştırmaya devam ediyor. Uzun saatler boyunca açık dünya da sıkılmayacak, kargoculuğu düşündüğünüzden çok daha benimseyeceksiniz 🙂

Yabancı bir Youtuber hem kendini geliştirecek hem de bu geliştirmeyi de oyuna aktaracak bir deneme yapıyor ve düşünülmemiş.Gelin videoda yer alan You Tuber’ın yaptıklarını hep beraber izleyelim.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.