Çıkacak OyunlarOyun İncelemeleriOyun Video İncelemeleri

Last of Us Part 2 İncelemesi

Korku-aksiyon oyunu Last of Us, Naughty Dog tarafından geliştirip Sony tarafından sadece PlayStation 3 için yayınlandı ve daha sonra remastered versiyonu ile PS4 için satışa sunuldu. Serinin 2020 içinde gelmesi beklenen ikinci oyunu Last of Us Part:2 hakkında yeni videolar yayınlandı. State of Play etkinliğinde yayınlanan tanıtım videosunun ardından oynanış videoları da gün yüzüne çıktı. Video ile beraber çıkış tarihi de ayrıca açıklanmış oldu. Ülkemizdeki oyuncuları önemseyen bir profil çizen Sony, The Last of Us Part 2’yi Türkçe dublaj ve altyazı seçeneği ile 21 Şubat 2020’de ülkemizde ve tüm dünyada satışa sunacak.

Sevilen oyunların başında gelen Terminatörün yeni oyunu duyuruldu. Bir hayli ilgi toplayan oyun hakkında detayları kolayca alabilir, oyun hakkında fikir edinebilirsiniz.

Last of Us 2 Oynanış Videosu

Oynanış videosu ise oyundaki yenilikleri göz önüne serdi. Karakter ve silah gelişimi konusuna ağırlık veren Last of Us, Part 2’de yeni silah animasyonları ve güncellenmiş silahları videoda sergiledi. Silahların görsel olarak oldukça kaliteli bir hava oluşturduğunu söylemek mümkün. Yeni tip düşmanların da dahil edildiği serinin ikinci oyununda gizli ilerlemenin daha da zor bir hale büründüğü oynanış videosundan anlaşılıyor. Oyunda zombilere göre daha tehlikeli olan insanlar, köpekleri kullanarak alan taraması yapabiliyor. Ayrıca videoda görülmekte olan patlayan iri zombiye bakarak önceki oyunda bulunmayan yeni tür zombilerinde geleceği söylenebilir. Bizleri, Last of Us’ın ilk oyunu gibi vurucu bir hikaye beklemekte diyebiliriz. Last of Us Part 2 sabırsızlıkla beklediğimiz oyun listesinde başlarda yer aldığını da belirtmeliyiz.

Oyun PlayStation Store’da ön sipariş verilebilir halde. Standart ve Digital Deluxe olmak üzere iki farklı sürümü mevcut.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.