League of Legends Launcher Değişikliği

League of Legends launcher

Bildiğiniz gibi Riot Games 10. yılına girmiş bulunmakta. Böylece de birçok yeniliği oyunculara sunmuş bulunmakta. Yeni yılında yapacakları yenilikler League of Legends launcher ‘ı ile de sınırlı kalmamakta. Yeni oyun duyurusunu yaptıkları Riot Games, sevilen oyun LoL için de değişikliklerin geleceğini belirtmişti.

League of Legends launcher

Üst Üste Gelen Yenilikler

LoL’de gerçekleşecek yenilikler ve Riot Games’in duyurduğu yeni oyun haricinde de LoL’ün sevilen oyun modu taktik savaşları artık mobilde oynanabilir hal alacak. Böylece daha büyük oyuncu kitlesine hitap etmeye başlayan oyun şirketi yenilikleri bir anda vererek oyuncuları da bir hayli şaşırtmış bulunmakta. Konumuza dönecek olursak eğer League of Legends launcher değişikliğine gitmiş ve küçük dokunuşlarda yapmayarak baştan sona yeni bir panelle karşımıza çıkmıştır. Sevilen oyun LoL’ün yeni giriş arayüzünün sevilip sevilmediği tam olarak belli olmasa da yeniliklerin gelmesi gerektiğini söyleyebiliriz.

Şık, Sade ve İlgi Çekici Bir Görüntü

Ne kadar sade bir görünüme sahip bir launcher olsa da sadeliğiyle beraber şıklığını da ortaya koymuş. Eski karışık görünümünden uzaklaşan LoL her geçen gün daha da değişmeye ve gelişmeye devam ediyor.

Riot Games Web Sitesi ve tüm detaylarıyla 10. yıl yenilikleri