League of Legends (LOL) Mobile Ne Zaman Çıkacak? LoL Mobile Çıkış Tarihi

League of Legends Wild Rift Ne Zaman Çıkacak?

Online oyunların başında gelen ve 2020 ile de 10.sezona giriş yapan League of Legends yapımcısı Riot Games her geçen gün farklı projelerle oyunculara yenilikler sunuyor. Bu yeniliklerin başında, League of Legends’de gerçekleşen değişimler var. Bu değişimlerin yanında Riot Games yeni bir oyunu çıkardığını da duyurmuştu, biz de bu oyun için bir inceleme yazısı paylaşmıştık. Bu yazımızı da incelemek isterseniz; Legends of Runeterra Açık Betası ile Karşımızda tıklayarak yazıya gidebilirsiniz. Yeni oyun projesinin yanında da telefon kullanıcıları için LoL’ün geleceğini duyurmuştu.

League of Legends Wild Rift Ne Zaman Çıkacak?

LoL Mobile Ne Kadar Sürüyor?

LoL Mobile bilgisayardakine kıyasla daha kısa sürdüğünü söyleyebiliriz. Tanıdığımız ve bildiğimiz 40 şampiyon LoL Mobile‘de de olacak. Bu müjdenin yanı sıra oyunlarda yaklaşık 15-25 dakika civarında sürdüğü de ulaşılan diğer bir haberlerdendir.

League of Legends Wild Rift Ne Zaman Çıkacak?

League of Legends Wild Rift çıkış tarihi tam olarak kesinleşmese de 2020 yılının ortalarında oyuncuların karşısında yer alacağı söyleniyor. Ne kadar doğru olduğu bilinmese de bu tarihlerde oyunun çıkacağını düşünüyoruz. Ön kayıtın başladığını da belirtmemizde fayda var. Ön kayıttan biran önce faydalanabilirsiniz.

LoL Mobile: Wild Rift ile ilgili gelişmeleri ve mobil platformla ilgili daha fazla bilgiyi takip edebilmek için Turkish Mobile sitesine göz atabilirsiniz.