Rehber Yazıları

League of Legends Yeni Karakteri Yone ve Yetenekleri

Popüler oyunlar arasında yer alan League of Legends kendini güncellemeye ve yeni karakterler çıkarmaya devam ediyor. Yeni karakterlerden ve birçok oyuncunun da dikkatlerini çekecek karakterlerden biriyle karşınızdayız. League of Legends yeni karakteri Yone, Yasuo’ya benzerliğiyle ve hikayede onunla yakın ilişkiler kurmasıyla da ilgi odağı olduğunu belirtebiliriz. Yoksa yeni bir 800k olayı mı doğuyor… Çünkü yetenekleri olsun, kılıcı olsun birçok özelliği ile bir hayli Yasuo’ya benziyor.

Lafı çok uzatmadan League of Legends yeni karakteri Yone ve yetenekleri ile devam edelim. Yone pasif yeteneği ile güçlü olacağını ortaya koyuyor.

Pasif yeteneği: Avcının Yolu

Bu yetenek sayesinde Yone iki bıçak kullanır ve saldırısının her ikinci vuruşu daha fazla büyü hasarı vermektedir. Bununla da kalmayıp kritik vuruş şansı 2 katına çıkıyor fakat pasif yetenekte kritik vuruş hasarı biraz daha düşmektedir.

Yone Q Yeteneği: Ölümlü Çelik

Yone ileri doğru atılır ve rakiplere fiziksel hasar vermeye başlar. Bu vuruş sayesinde, bir yığın Gathering Storm kazanıyor. İki yığında Yone, düşmanları havaya uçuran bir dalga ile ilerleme şansını elde etmektedir.

League of Legends Yeni Karakteri Yone ve Yetenekleri
League of Legends Yeni Karakteri Yone ve Yetenekleri

Yone W Yeteneği: Ruh Vuruşu

Yone, hedefin maksimum sağlığının bir kısmını karşılayan büyük bir yayda ilerler. Bir düşmana başarılı bir şekilde vurduktan sonra, Yone de geçici bir kalkan kazanır. Kalkanın şampiyon başına gücü artar.

League of Legends Yeni Karakteri Yone ve Yetenekleri

Yone E Yeteneği: Bağlanmamış Ruh

Yone, Ruh Hızı Formuna girer böylece ek hareket hızı kazanabilir. Bu yetenek ile vücudunu geride bırakabilir. Yone karakterinin ruh formunun süresi sona erdiğinde, bedenine geri dönecek ve ruh formundayken verdiği tüm hasarların yüzdesini dağıtacak.

Yone R Yeteneği: Gizli Kader

Yone, karşısında bulunan tüm düşmanlara saldırır, son düşmana vurmasının ardından herkesi kendisine doğru havaya savurur.

Tüm detaylarıyla karakteri incelemek istiyorsanız yabancı videodan da yararlanabilirsiniz. İşte Yone ve yetenekleri

Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın

Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.