Oyun Haberleri

Legends of Runeterra Açık Betası ile Karşımızda

Riot Games 2019 yılında yapmış olduğu yeniliklerle fazlasıyla kendinden söz ettirmeyi başarmıştı. Gerek League of Legends oyunundaki değişiklikler olsun gerek yeni oyun projelerinde olsun başarılı çalışmalara imza attığını söyleyebiliriz. Yakın zamanda LoR’u PC’nin yanı sıra telefon ve diğer platformlarda da göreceğiz. Her geçen zaman başarılı oyunlarda adını geçirten Riot Games bu sefer de farklı bir oyun türüyle karşımıza çıkıyor.

Legends Of Runeterra Açık Betaya Katıl

Zaman kaybetmeden açık betada sen de yer al ve erkenden tecrübe kazanmaya, oyunda en iyilerden olmaya çalış. 24 Ocak 22:00 saatinde açık betanın başlamasıyla LoR ücretsiz bir şekilde oyuncuların karşısına sunuldu. Diğer oyunlarından farklı olarak LoR bir kart oyunu. Bu da farklı oyuncu kitlesine hitap ettiğinin bir diğer göstergesidir. İşte, Legends Of Runeterra açık betasında yapabileceğiniz bazı şeyler; dereceli modu, sosyal panel, arkadaşlara meydan okuma ve çok daha fazlası açık betada faydalanabileceksiniz.

Legends of Runeterra açık betası hakkında diğer tüm detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.