Metin2 Yang Üretimi İçin M2bob Kullanımı

Metin 2

Epinsultan.com 2007 den itibaren internet üzerinden olan oyun satış platformları içinde ilk 10 içinde yerini bulmuştur. Memnuniyet odaklı çalıştığı ürün ise Metin2 yang ürünüdür. Bu kadar başarılı olmasının altında yatan neden; kullanıcılar ile olan etkin diyaloğu, güvenilirliği ve saygı çerçevesinden ayrılmadan ilerlemesidir. Kullanıcıların güvenliklerini sağlamak için ekip aralıksız olarak gece gündüz çalışmaktadır ve m2bob hakkında hiçbir şikayet olmaması sitenin ne kadar güvenilir olduğunu açıkça göz önüne serer. M2bob hile botu sayesinde Metin2 yang üretimi kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

 Metin2 Yang Üretimi İçin M2bob Kullanımı

 M2bob kullanıcılar için ilk başta karışık gelse de daha sonra ne kadar kolay olduğu program kavranmaya başlandıkça anlaşılmaktadır. Kullanıcıların amacı para kazanmak olsa da daha farklı amaçlar içinde kullanılabilir. Örneğin level kasmak için, spambot amacı ile veya farmbot gibi birçok kullanım alanları vardır. M2bob botu kullanımı premium gerektirir. Kullanıcılar premium sürümünü m2bob üyeliği oluşturduktan sonra alabilir. Bu botu indirmeyi ve nasıl kullanılacağını bilmeyen kullanıcılar detaylı olarak sitelerden ulaşarak öğrenebilir.

 M2bob Botunun Özellikleri

 İlk olarak level bot uygulaması;

 Bu uygulama en çok tercih edilenlerin içindedir. Bu kadar çok tercih edilmesinin nedeni hızlı seviye atlama içindir. Bilgisayar kullanmadan veya başka bir faaliyet ile meşgulken dahi bot kendiliğinden hesap üzerinden kasar. Birçok özellik kullanarak çok sayıda eşya alıp satılabilir. Bu özellikler sayesinde level atlayarak çok fazla bedavadan yang elde edilebilir.

 Spambot

 Spambot ile kullanıcılara otomatik olarak mesaj atılabilir ve bu sayede çevre artırılabilir.

 Farmbot

 Bu özellik profesyonelce kullanıldığında yüksek derece de item elde edilebilir. Bu özellik ile hesap sürekli olarak devam eder.

 ReadBot

 Readbot seçeneği kitap ve ruhtaşı okuma özelliğidir. Bu özellik genelde pvp serverleri amacı nedeni ile kullanılır. m2bob botlar ve zenler işaretlenerek bot başlatılabilir.

 M2bob satın al konusuna gelince pahalı olmayan ve güvenilir Epinsultan ‘dan alınmalıdır.