Çıkacak Oyunlar

Microsoft Flight Simulator Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Microsoft senelerin tecrübesi ile birlikte yeni bir oyun üzerinde çalıştığını resmen duyurdu. Daha önce Forza Horizon gibi efsane bir seriye imza atan ekip şimdi de bir simulator oyun için kolları sıvadı. Kısa bir zaman önce oyunun adı Microsoft Flight Simulator olarak duyuruldu. Bu açıklamanın ardından; Microsoft Flight Simulator Microsoft’un resmi hesabından duyuruldu.

Microsoft daha önce çıkardığı oyunun güncel versiyonunu oyunculara sunmak için uzunca bir süredir çalışıyor. Oyun içinde uçaklar ile sürüş gerçekleştirilebiliyor ve gökyüzünde özgürlüğün tadı çıkarılabiliyor. Oyuncular her ne kadar mevcut oyundan memnun olsa da Microsoft ekibi yeni bir versiyonun sunulmasında kararlı görünüyor. Peki gelecek yeni oyunda oyuncuları neler bekliyor?

Oyun içinde daha fazla uçak eklenecek. Eklenecek uçak markaları ise şu şekilde; Airbus, The Boeing Company, CubCrafters, Daher, Diamond Aircraft Industries, ICON Aircraft, Robin Aircraft, Textron Aviation.

Harita görselleri güncellenecek ve yeni grafikler sunulacak. Oyun içindeki; bulut, gökyüzü kalitesi, deniz ve bina görselleri güncellenecek.

Oyuna yeni haritalar eklenecek.

Son olarak uçakların kontrolü gelecek güncelleme ile daha kolay ve düzgün olacak.

İşte bu yeni özellikler ve grafikler oyun içinde güçlü sistem gereksinimlerini gerektiriyor. Havacılık meraklılarının uzunca süredir oynadığı oyun hakkında ufak bilgiler olsa da Microsoft’un resmi hesabından bir açıklama yapılmadı. Yani Microsoft Fligt Simulator fiyatı şu anda belli değil ancak yurt dışında 25 dolar ile 50 dolar arasında bir fiyattan satılacağı tahmin ediliyor. Ayrıca oyunun çıkış tarihi Microsoft ekibi tarafından sır gibi saklanıyor.

Microsoft Fligt Simulator Sistem Gereksinimleri

Microsoft Flight Simulator sistem gereksinimleri aşağıdaki şekildedir;

İşletim sistemi:Windows 10Windows 10 PRO
İşlemci:MD Ryzen 1500X veya Intel i5-8400AMD Ryzen 7 2700X veya Intel i7-9800X
Ekran Kartı:AMD RX 590 veya NVIDIA GTX 970AMD Radeon VII veya NVIDIA RTX 2080
RAM:16GB32GB
Depolama:150 GB150GB SSD

Diğer içeriklerimize de göz atabilirsiniz

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.