Çıkacak OyunlarOyun İncelemeleri

Monster Hunter: World Neyin Nesi?

Monster Hunter: World, çıkmasını sabırsızlıkla beklediğimiz oyunlardandı. Ayrıca en sevilen yapımcılar arasında yer alan Capcom tarafından yakın bir zamanda yayınlanmıştır. Bu oyunda da diğer oyunlarında olduğu gibi güzel işlere imza attığını söyleyebiliriz. İşinin ehli yapımcı şirket Capcom Monster Hunter: World oyununu çıkardıktan sonra da oyunun DLC’leri ile ilgilenerek oyunu her DLC ile çok daha farklı hal almasını sağladı. Son yayınlandığı DLC’den sonra çıkmasını beklediğimiz Monster Hunter World: Iceborne 2020 yılının Ocak ayında çıkacağı açıklandı.Steam indirimsiz fiyatı 199 TL olan oyun şuanda % 50 indirime sahip. Bu da oyunu elde etmek ve güzel zaman geçirebilmek için tam zamanı. Orta düzey bir sistemin yeterli olacağı, görüntü kalitesinin de iyi olarak nitelendirebileceğimiz birtakım özelliklere sahip bu oyun her geçen gün daha büyük bir kitleye hitap etmektedir. Capcom şirketi bu oyun için İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca gibi birçok dilde hem seslendirme hem de altyazı bakımından bol seçenekler sunduğu ortada. Fakat bu bol seçeneklerin arasında Türkçe seslendirme ve Türkçe altyazı bulunmasa da yakın zamanda oyun için bir altyazı yapılacağının kanısındayız.

Birçok oyunda avcılık hiç bu kadar gerçekçi ve zorlu olmamıştır. Çeşitliliğin bol olduğu oyunda avcılık özelliğinizi kullanırken aynı zamanda iz sürmenin de önemine parmak basmalıyız. İz sürdüğünüz birbirinden farklı canavarları kovalamak ve yakalamaya çalışmak da siz oyuncular için bir hayli zorlu olacak. Görevlerin bitmek bilmediği, yan görevlerden ana görevlere zaman kalmaması kimi oyuncular için güzel bir etmenken, kimi oyuncular bu bol görevlerden sıkılabiliyor. Bolluktan bahsetmişken şunu da belirtmekte fayda var. Bu bolluk sadece canavarlar için değildi, vuruş çeşitlerinde, silah ve silahların birbirleri arasındaki versiyon farklılıklarında olmak üzere birçok yerde bu bolluklarla karşılaşmaktayız. Sistem gereksinimi dahil daha birçok bilgilerle sizlerle olacağız. Bizlerle iletişime geçerek istediğiniz oyunlar hakkında bilgi alabilir, istediğiniz oyunu sitemizde paylaşabiliriz.

Detaylı bilgileri Steam sayfalarından alabilir, satın alma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.
Monster Hunter: World Steam Sayfası

oyunubul
Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.