Mount and Blade 2 Bannerlord Parti Limitini Arttırmak

Bannerlord parti limitini arttırmak

Mount and Blade 2 Bannerlord, son zamanlarda birçok oyuncunun ilgisini üstüne çekmeyi başardı. Steam’de de 2020 yılına en iyi giriş yapan ve eş-zamanlı oyuncu rekorlarını her geçen gün kırmaya devam eden oyun artık satın alınabilir. Warband’a kıyasla daha zorlu bir oyun haline gelen Bannerlord erken erişimde olduğundan her geçen gün güncellemelerle çok daha iyi bir hal almaya devam ediyor. Peki, Mount and Blade 2 Bannerlord parti limitini arttırmak istiyorsanız neler yapmalısınız? Bannerlord asker sayısını arttırmak için yapmanız gerekenler bir hayli basit. Bu adımları izleyerek kısa zamanda büyük ordulara sahip olabilirsiniz. Elbette ordunun gelişmesi için de zorlu olmayan savaşlarla ordunuzun gelişmesini beklemelisiniz, bu daha zorlu savaşlar için ordunuzu hazır tutacaktır.

Bannerlord parti limitini arttırmak

Bannerlord Orduyu Genişletmek

Şehirlerden, köylerden ya da savaştığınız kişilerin esirlerinden kolayca adam bulabilir ve ucuz fiyatlara da sahip olabilirsiniz. Fakat önemli olan bu ordunun daha büyümesi ve gelişmesidir. Mount and Blade 2 Bannerlord parti limitini arttırmak için oyundaki beceriler kısmı olmazsa olmaz. Warband severler hatırlayacaktır liderlik özelliği ne kadar artarsa o kadar ordu genişliği de artmaktaydı. Bannerlord’da buna benzer olarak zeka becerisinin altında bulunan kahya yeteneği ile ön plana çıkıyor. Kahya yeteneği sizin çok daha geniş bir orduya hükmedebilmenize olanak sağlayacaktır.

Kahya özelliğinize ek olarak tahıldan farklı, çeşitli besinlerle ordunuza yiyecekler satın almanız parti moralini yüksek tutacaktır. Genel itibariyle ordu genişliği ve parti morali de doğru orantılı bir şekilde ilerlemektedir. Beceriler kısmında zeka ile de sınırlı kalmayın. Birçok yetenek sizin ordu yönetiminize ek özellikler ekleyecektir.

Elbette oyun erken erişimde olduğundan da birtakım özelliklerde değişime gidebilir. Değişen bilgiler, güncellemeler ve çok daha fazlası için bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

Bannerlord için oluşturduğumuz “Bannerlord Dev Rehber” yazımıza da göz atmayı unutmayın. Hoşçakalın kalradya savaşçıları!!!

Diğer Bannerlord Yazılarımız;