Mount and Blade Bannerlord Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

bannerlord1

Mount and Blade Bannerlord çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı . Uzun zamandır beklenen ve kafalarda soru işareti bırakan sorulardandı. Yakın bir zamanda da erken erişim tarihi 2020 yılının Mart ayında gerçekleşeceği haberleri tüm oyuncularda büyük bir heyecana neden oldu. Bu büyük beklentileri yaratmasında Mount and Blade Warband oyunu da rol oynamaktadır. Dün 19.02.2020 tarihinde resmi Facebook sayfalarından gelen açıklama ile kesin tarih ve fiyatın açıklanmasıyla heyecanın devamının gelmesine neden oldu. Peki, Mount and Blade II: Bannerlord çıkış tarihi ne zaman? ve Mount and Blade II: Bannerlord fiyatı ne kadar?

Mount And Blade II: Bannerlord Çıkış Tarihi Açıklandı

Bir süredir 2020 yılının Mart ayında çıkacağı belirtilen Türk orta çağ oyunu, Mart ayına yaklaşılmasıyla beraber oyun için tam tarih verildi. 19 Şubat tarihinde yayınlamış oldukları paylaşım ile beraber Mount and Blade Bannerlord çıkış tarihi 31.03.2020 olarak belirlendi.

Mount and Blade Bannerlord çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı

Mount And Blade II: Fiyatı Ne Kadar?

Resmi Facebook sitesinde ve websitelerinde yapılan paylaşımlarında kesin çıkış tarihi ile beraber oyunun fiyatı da açıklandı. Mount and Blade Bannerlord fiyatı $49.99/€49.99/£39.99 olarak sunulacağı belirlense de diğer birçok oyunda da olduğu gibi direk kur fiyatından Türk oyunculara yansıtılmayacağını, diğer birçok oyunda olduğu gibi daha uygun fiyatlarla karşılaşacağımızı düşünüyoruz. Tabiki de Talewords tarafından Türk fiyatı hakkında gelen net bir bilgi yok. Şimdilik açıklanan fiyatlara bakacak olursak kur bazında 49.99 Doların 304 TL’ye tekabül ettiğini söyleyebiliriz. İlerleyen günlerde bu fiyatın Türkler için daha farklı olup olmayacağı hakkında paylaşımların da yer alacağını düşünüyoruz.
Ayrıca Türk fiyatında yapılan paylaşımlarda ki fiyatlara göre değişiklik göstereceği düşüncelerimiz, önceki röportajlarda soru – cevaplardan alınan bilgilere dayanmaktadır.

Güncelleme: Gün itibariyle yapılan açıklamalarda oyunun Türkiye’de 150 TL olarak satışa sunulacağı belirtilmektedir.

Mount and Blade Bannerlord çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı

Mount and Blade II: Bannerlord Nereden Satın Alabilirim?

Oyunu Steam, Epic Games Mağazası ve TaleWorlds websitesi aracılığıyla satın alabilir, kuruluma hazır bir şekilde elde edebilirsiniz.
Diğer Bannerlord yazılarımıza göz atmak isterseniz;