Mount and Blade Bannerlord Fiyatı

Bannerlord İnceleme

Gerek son zamanların çok sevilen oyunlarından gerek Türk oyunu olması ile dikkatleri bir hayli üstüne çeken Mount and Blade Bannerlord her geçen gün çıkış tarihine yaklaşıyor. Erken erişim tarihi olarak Mart 2020 gösterilmiş strateji, orta çağ oyunu oyuncularla buluşması an meselesi. Çıkış tarihine yaklaşınca da ister istemez oyun hakkında birtakım sorular oluşmaktadır. Mount and Blade Bannerlord fiyatı nedir? Mount and Blade Bannerlord sistem gereksinimleri ne olacak? gibi sorular daha da önem kazanıyor.

Mount and Blade Bannerlord Fiyatı

Mount and Blade Bannerlord Fiyatı

Yabancı oyun satın alma sitelerinin başında gelen Instant Gaming yakın bir zamanda sitesine Mount and Blade II: Bannerlord oyununu kattı ve üstelik bir fiyat ile de dikkatleri üstüne çekti. Bu fiyatın farazi olup olmadığı bilinmese de yabancı oyuncular için bu fiyat gerçekçi gibi durmaktadır.
35.97 Euro ile liste fiyatı gözüken Türk oyunu, Türk Lirasına dönüştürüldüğünde 236 TL gibi büyük meblağlar çıkabilmektedir. Fakat şu da bilinmektedir ki Steam fiyatları Euro, Dolar kurundan hesaplanmamaktadır. Bu yüzden de Türkiye’ye özel farklı bir fiyatlandırmanın olacağını, daha düşük fiyatlarla ülkemizde satın alınabileceğinin kanısındayız. Tabiki de Türkiye için belirlenmiş bir fiyat belli değil en azından şimdilik söylenen herhangi bir durum yok. İlerleyen zamanlarda yapılacak duyurular ile beraber sizleri de en hızlı şekilde aktaracağız. O yüzden oyunubul sitemizi takipte kalın.
İlgili sitenin linki için tıklayınız.

19.02.2020 tarihinde Bannerlord’un kendi sayfalarında yapmış olduğu paylaşım ile birlikte çıkış tarihi yapacak gün ve mount and blade bannerlord fiyatı belirlenmiştir. Yapılan paylaşım doğrultusunda oyun 31 Mart 2020 tarihinde erken erişime açılacak. Paylaşımda yer alan fiyatlar ise $49.99/€49.99/£39.99 şeklindedir. Türk fiyatları değişecek mi soruları ve diğer tüm detaylar için yazımıza göz atabilirsiniz, TIKLAYINIZ.

Şu yazılarımıza da göz atabilirsiniz:

Tüm Bannerlord Yazılarımız