Mount and Blade II: Bannerlord Çıktı! Sonunda Satın Alınabilir

Mount and Blade II: Bannerlord Çıktı

Duyurusunun yapılmasından itibaren tam 8 yıl. Dile kolay tüm bu serüven bugün itibariyle son buldu. Mount and Blade II: Bannerlord Çıktı! Mount and Blade II: Bannerlord artık Steam’den satın alınabilir. Evet, yanlış duymadınız.

Mount and Blade II: Bannerlord Çıktı

Mount and Blade II: Bannerlord Çıktı! Peki, Ne Kadar Alan Kaplayacak?

Steam satın alımının ardından 31.1 GB’lık bir indirme sizleri bekliyor olacak. Bannerlord beta kullanıcısı olarak multiplayerın güzel bir atmosfere sahip olduğunu, güzel dönütler verdiğini ve kıyasıya, heyecanlı savaşların da bu atmosfere dahil olduğunu söyleyebilirim. Tüm bunların yanı sıra oyunun çıkışı ile birlikte indirim de hemen geldi.

Bannerlord çekilişi çok yakın bir zamanda sitemiz üzerinden yapılacaktır. Beklemede kalın 🙂

Bannerlord Oyunu Türkçe Mi?

Uzun bir süre bu konu hakkında da konuşuldu ve oyunun erken erişimde İngilizce olabileceği gerçeği birçok kullanıcıyı üzdü. Bugün ise oyunun çıkması ile beraber Bannerlord’da Türkçe dil seçeneğinin olduğunu gördük. İster istemez bu güzel haber kullanıcıların oyunu çok daha erken bir şekilde elde etmek istemesine neden olacaktır. O yüzden hurra kalradya savaşçısı!!!

Peki, Bannerlord Fiyatı Ne?

Oyun ilk çıktığı saatlerde %20’lik bir indirim ile kullanıcılara sunuldu fakat çok kısa bir süre içerisinde de bu indirimi düşürme gereksinimi duydular. İlk satın alanlara özel bilerek mi yapıldığı bilinmese de %10’luk ek indirim ilk alıcılar için güzel bir kazanç sağladı. Piyasa fiyatı 150 TL olan oyun için %10’luk bir indirim indirim söz konusu. Bu da fiyatın 134,99 TL olduğunu gösteriyor. İndirim tarihine kadar devam ediyor, bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz.

Oyunu satın almak ya da steam mağazasında incelemek için Tıklayınız

İşte Bannerlord ile ilgili diğer haberlerimiz;