Mount & Blade II: Bannerlord Türkçe Seslendirme Modu

Mount & Blade II: Bannerlord Türkçe seslendirme modu

Tüm video platformlarını kasıp kavuran, Twitch ve YouTube gibi büyük platformlarda da çok büyük kitleye hitap eden Türk oyunu Mount & Blade II: Bannerlord her geçen gün çok daha fazla oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Gelen yeni yeni güncellemeler oyuncuları memnun etmeye devam etse de bir diğer mutlu eden kısım ise oyunun harika modları ve bu modların çeşitliliği oluyor. Warband’da da olduğu gibi günden güne farklı tarzlarda yapılan modlar oyunu çok daha cazip bir hale getiriyor. “Mount & Blade II: Bannerlord En İyi Modlar” yazımızın ardından Türk oyuncular için geliştirilmiş Türkçe seslendirme modu da artık yayında. Türkçe seslendirme modu beklenenden çok daha erken bir şekilde geldiğini de belirtebilirim. Hızlı olduğu gibi ortaya kaliteli bir mod sunan 3. kişiler modlarla oyunu zenginleştirmeye devam ediyor.

Mount & Blade II: Bannerlord Türkçe seslendirme modu sizlere oyunda kendi dilinizde komutlar verebilmeye olanak sağlar. Şimdilik mod kurulumunun ardından male voice 1 ile kısıtlı bir şekilde kullanım sunmaktadır. Şimdilik 249 ses dosyası değişikliği yapılmış bu modda her geçen gün çok daha farklı ve güçlü seslerin ekleneceği belki de oyuna dayalı tüm konuşmaların Türkçe seslendirme ile yapılması hayal olmayabilir.

Bannerlord Türkçe Dublaj Modunun Kurulumu

İlk olarak belirtilen adrese gidilerek dosya indirmesi gerçekleştirilmelidir. İndirilen voice.assets.bank dosyası Bannerlord oyununun kurulu olduğu kısımdaki yani Mount & Blade II Bannerlord\Sounds\PC klasöründeki yere atılmalıdır.

Bu işlemi yapmadan önce de oyun ses dosyalarınızın yedeğini almayı ihmal etmeyin.