Prince of Persia Geri Mi Dönüyor?

Prince of Persia Geri Mi Dönüyor

Eski nesil oyuncuların bir zamanlar gerek internet cafede gerek kendi eski mi eski sistemlere sahip bilgisayarlarında oyun oynama keyfini en iyi şekilde sunan Prince of Persia geri mi dönüyor?

Küçük yaşlarda internet cafede birçok oyunun .exe dosyası usb’ye atılır ve kendi bilgisayarınızda da oyun oynanmaya çalışılırdı. Bunu birçok oyuncu bildiği gibi deneme hatasına da düşmüştür. İşte bunu yapmamızdaki önemli oyunlardan biri Prince of Persia gençliğimizin baharı gibiydi. Duvarlardan tırmanışlar, zamanının en iyi dövüş mekanikleri ve gayet makul görüntü kalitesi oyuncuların oyuna bağlanmasına yetiyordu da artıyordu. Peki son zamanlarda UBİSOFT oyun şirketi tarafından da birtakım iddialar ortaya atılıyordu. Onca zaman ses çıkmamış oyun için son zamanlarda gerçekten de Prince of Persia geri mi dönüyor? Sorularına yer verdi.

Prince of Persia Hakkında İddialar

Bildiğiniz gibi Ubisoft 19 Mart’ta For Honor’a özel bir etkinlik yapacağını duyurmuştu. Bu etkinlikte de Prince of Persia’ya dair bir bilgi alacağız. Fakat alacağımız bu bilgi beklediğimiz gibi yeni bir oyun şeklinde olmayıp For Honor karakteri olarak karşımıza çıkacaktır. Bu yüzden Prince of Persia birçok oyunda da olduğu gibi farklı özellikleriyle karşımızda yer alacak. Yeni bir oyun olarak çıkmasını ne kadar istesek de şimdilik böyle bir haber bulunmuyor.

Diğer yazılarımıza göz atmak isterseniz;