PS5 İlk Oyunu Godfall Tanıtımı

PS5 ilk oyunu Godfall tanıtımı

Konsol oyunları dünyasında yeni bir devrim yaşanıyor. Oyunculara artık daha iyi bir deneyim, daha kusursuz bir oynanabilirlik sunuluyor. PS5 ilk oyunu Godfall tanıtımı ise olarak Game Awards 2019 yıllında karşımıza çıkmıştı. Elbette bu harika oyunu yalnızca konsol oyunları dünyasında yer almayacak, aynı zamanda PC üzerinde de oynama şansına sahip olacaksınız. Oyunun genel kategorisi ise fantastik lotter slasher; yakın dövüşte, kusursuz grafikler ve eşsiz atmosfer ile bu harika oyunu oynayacaksınız. Oyun hakkında çok fazla detay sunulmamış olsa da oyuncuları en çok sevindiren haber; çok oyunculu olarak oynanabiliyor olması. Oyuncular Co-op takımlar halinde maceranın içinde yer alabilecek.

PlayStation 5 İçin Tanıtlılan Godfall Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyuncularda büyük bir heyecan yaratan bu harika oyunun çıkış tarihi açıklandı. PS5 ilk oyunu godfall tanıtımı ardından yapılan açıklamada oyun 2020 yıllının sonlarında piyasaya sürülecek. Counterplay Games, Gearbox ortaklığından ortaya çıkacak olan bu harika oyunda, oyuncular pek çok farklı silah, eşya toplama şansına sahip olacak. Oyuncular için harika bir atmosfer, oyun içi mekanikler tasarlanmış gibi gözüküyor. Devasa kılıçlar, alevli kılıçlar, bitmek bilmeyen savaşlar, büyüleyici zırhlar ve daha birçok oyun içi özel eşya şu an için heyecanının dozunu artırıyor. Oyunun ilk fragmanı yayınlanmış olsa da oynanabilirlik ve oyun içi görüntülere henüz yer verilmedi. Oyunun resmi sitesini incelemeye devam ediyoruz.

Godfall Sadece Playstation İçin Mi Çıkıyor?

Yazının başında da belirtiğimiz gibi Godfall yalnızca PS5 için özel olarak tasarlanmadı. Oyun seveler için pek çok farklı platform üzerinden bu harika oyuna ulaşılma imkanı sunulacak. Konsol yerine, Bilgisayar tercih eden oyuncular bu harika oyuna Epic Games üzerinden ulaşabilecek. Steam özelinde ise herhangi bir bilgi bulunmuyor. Oyunun Steam marketinde yayınlanıp, yayınlanmayacağı şu an için belirli değil. Bu harika oyunu ilk olarak deneyimleyecek olanlar Konsol oyuncuları, daha sonra ise masaüstlerinde yer almaya başlayacak. PS5 çıkışının ardından bilgisayar oyuncuları da Co-op takımlar halinde devasa savaşlardaki yerini alacak. En son güncellemeleri sizin için paylaşıyor olacağız.