Oyun Haberleri

PUBG 7.Sezon ile Neler Geliyor? Ne Zaman Başlayacak?

Kısa bir süre içerisinde PUBG mobil oyununa yeni gelen 0.18.0 güncellemesinin ardından şimdi de konsollarda bulunan PUBG’ye güzel bir güncelleme yolda. Yeni sezon oyunculara birçok yeniliği de beraberinde getirecek. PUBG 7. sezon ile neler geliyor? Ne zaman başlayacak? işte tüm detayları…

PUBG Güncellemesinde Neler Olacak?

Her geçen gün oyuna çok daha fazla oyuncu akın etmekte ve oyuna alışma sürecinde de birtakım zorluklar yaşamaktadır. Yapımcı şirket bu güncelleme ile bu zorlukların ortadan kalkmasına ve çok daha kolay bir şekilde oyuncuları eğitmenin yolunu bulmaya odaklanmış gibi gözüküyor. Son zamanlarda oyuncuların büyük bir kısmının öldürme, hayatta kalma sürelerinin çok daha iyi yerlere geldiği belirtilse de hala savaşçıları öldüremeyen, hayatta kalmada kötü kullanıcıların bulunduğu söyleniyor.

Hali hazırda mobil versiyonunda bulunan botlar artık konsollarda da yerini alacak ve yeni oyunculara gelişimleri için gerçekçi bir savaş sunacak. Mermi yönlerini bulmada, tuzakları anlamada ve çok daha fazla işlevi yerine getirmede başarılı olan üst düzey botlar, yeni oyuncuların hayatta kalma sürelerinde önemli değişikliklere yol açacağına şüphe yok gibi gözüküyor.

 PUBG 7. sezon

PUBG 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

PUBG 7. sezonu ne zaman başlayacak? soruları şimdiden merak edilmeye başlandı. Yarın yani 28 Nisan 2020 tarihi itibaren 7.sezon erişiminin açılacağı PUBG yeni güncellemesi ile çok daha profesyonel oyunculara ev sahipliği yapacaktır. Yeni gelen güncelleme ve 7.sezon hakkında diğer tüm detaylar için tıklayınız.

Diğer yazılarımıza göz atmak isterseniz;

Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.