Oyun Haberleri

Rainbow Six Siege Ve 2 Yeni Operatör

2015 yılında yılında oyun dünyasına atılan Rainbow Six Siege, günümüze kadar etkisini büyük oranda sürdürmeyi başarmış ve aynı zamanda 60 milyondan fazla kullanıcıya hitap ederek, Steam’de anlık en fazla oyuncuya ulaşan oyunlardan birisi olmuştur. Sürekli yeni güncellemeler ve yeni operatörlerle karşımıza çıkan bu oyun, savaş ve strateji anlamında bir FPS oyunudur. 54 adet operatöre sahip olan Rainbow Six Siege oyunu, yakın zamanda gelecek olan güncelleme ile beraber 2 yeni operatöre daha sahip olacağı resmi sitelerinden duyurulmuştur. İşte Rainbow Six Siege ve 2 yeni operatör hakkında tüm detaylar.

Rainbow Six Siege Oyununa Hangi Operatörler Dahil Edilecek?

Rainbow Six Siege Ve 2 Yeni Operatör

Ubisoft tarafından geliştirilen ve tasarımcılarının Chris Lee ve Daniel Drapeau olan Rainbow Six Siege’in yeni sezonunda Ace ve Melus isimli iki yeni operatörün oyuncularına sunulması bekleniyor. Geçmiş sezonda en sık oynanan Lana ve Oryx yerine Ace ve Melusi operatörlerin geçeceği tahmin edilmektedir. Bu operatörlerin oyun içerisinde hangi özelliklere sahip olacakları oyuncular tarafından henüz bilinmemektedir. Ancak Ubisoft’un resmi sitesinde yayınlanan teaser bazı ipuçlarıyla akıllarda tahminler oluşturmaktadır.

Ace Ve Melusi Operatörleri Hangi Özelliklere Sahip Olacak?

Ace ve Melusi operatörlerinin yetenekleri tam olarak bilinmemesine rağmen saldırı ve defans özelliklerine sahip karakterler olarak ortaya çıkacakları Rainbow Six Siege oyununun resmi hesaplarındaki vidolardan anlaşılmaktadır. Melusi’nin defansa yönelik bir operatör olduğu karakterin üzerinde tasarlanmış olan işçi kıyafetlerinden anlaşılmaktadır. Rainbow Six Siege’nin yeni sezonu olan “Steel Wave” için yayınlanmış olan teaserda savunma operatörü olan Melusi tehlikeli ormanların içinde bir ağacın üstünde görülmektedir. Savaşçı ruhlu operatör olan Ace ise videoda bir binaya saldırırken görüntülenmektedir. Bu onun korkusuz bir suikastçı olduğunun kanıtıdır. Aynı zamanda Ace’nin daha önce hiçbir karakterde görülmemiş olan bir özelliği ise hedefine ulaşabilmek için yüzeyler arasında geçiş yapıp duvarlar ve tavan arasında gezebileceği yayınlanmış olan teaser’dan anlaşılabilmektedir. Teaser’dan anlaşılan bir diğer görüntü ise Ace, etrafında olan yıkıntılar ve tavandan aşağı doğru sürüklenip inebilmekte ve aynı zamanda yerde bulunan tahta parçalarının arasından geçebilmektedir. Bunun yanı sıra Melusi operatörünün ses konusunda ciddi oranda yetenekli olduğu yine yayınlanan verilerden anlaşılmaktadır.

Rainbow Six Siege ve 2 yeni operatör yazımızın sonuna geldik. Diğer içeriklerimize de göz atabilirsiniz. Farklı konularda en hızlı bilgiye ulaşabilmeniz için bizleri takip etmeye devam edin.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.