Oyun Dünyası

Red Dead Redemption 2 PC Oyuncuları İçin Ücretsiz Hediyeler Dağıtıyor

Rockstar Games firmasının en popüler oyunlarından olan Red Dead Redemption herkesin aklına kazınmasıyla biliniyor. Serinin ikinci oyunu için Rockstar Games firması tarafından oyunda işe yarayabilecek birçok farklı hediye dağıtacağını duyurdu. Firma tarafından yayınlanan bir makalede PC oyuncuları için müthiş hediyeler içeren bir paket yayınlanacağını duyurdu.

Oyunculara Hangi Hediyelere Kavuşacak?

Prieto Poncho erişimi tüm oyuncular için geçerli olacak. Kamptaki gardıroptan bunlara ulaşılabilecek. Elbette ki herhangi bir giyim dükkânında da buna erişim yapılabilecek.

Oyuncular Marino Bandolier’in ücretsiz bir halini alacaklar. Oyunculara verilen hediyeler yalnızca bunlarla sınırlı olmayacak. Aynı zamanda Off Hand Holster oyunu da oyunculara verilecek. Elbette ki oyuncular tarafından bu hediyelerin ne zaman verileceği merak ediyorlar. Tüm hediyeler oyunculara ücretsiz olarak verilecek olduğundan tüm oyuncular heyecanla bu hediyeleri bekliyorlar.

Oyunculara Verilecek Olan Diğer Hediyeler Nelerdir?

Rockstar Games firması tarafından Red Dead Redemption 2 oyunu için yayınlanacak olan hediyeler Aralık 2019 yılı içerisinde dağıtılacak. Oyuncular heyecanla hediyeleri beklerken Aralık ayı içerisinde içerik güncellemesi geldiği zaman hediyelere ulaşabilecekler. Geliştirici firma tarafından verilecek hediyeler ve diğer optimizasyon güncellemeleriyle de alakalı bilgiler veriliyor. Firmanın internet sitesi üzerinden bu bilgilere ulaşmak mümkündür.

Firma tarafından Aralık ayında yapılacak güncellemeyle dağıtılacak hediyelerin bir listesinin çıkardık.

Burada hediyelerin bir kısmının listesini çıkardık.

  • 100X Revolver Express Ammo
  • 100x Repeater Express Ammo
  • 100X Pistol Express Ammo
  • 20X Fire Arrows
  • 20X Volatile Fire Bottles
  • 20X Shotgun Incendiary Buckshot Slugs
  • 3X Horse Reviver
  • 20X Baked Beans
  • 10X Minty Big Games

Görüldüğü üzere bu ayki gelecek güncellemede Rockstar Games firması ünlü oyunu için çok fazla hediye dağıtacağı anlaşılıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.